Street Fighter 5 na Steam i PlayStation 4 za darmo przez tydzień. Capcom promuje premierę kolejnego dodatku

Street Fighter 5 będzie za darmo dostępny przez najbliższy tydzień na Steam i w PlayStation Store. Dostępne będą od razu wszystkie postacie z gry. W ten sposób Capcom promuje Street Fighter 5: Champion Edition.
Zobacz wideo

Street Fighter 5 będzie dostępny za darmo od 3 do 9 lutego. Jest to wersja trial, więc nie oznacza to, że grę w tym czasie można dostać na własność. W tym okresie będzie można po prostu pobrać produkcję ze Steam oraz PlayStataion Store i bezpłatnie w nią grać. Po 9 lutego ta możliwość zostanie zablokowana. W produkcji od razu dostępne będzie 39 postaci - tak, by każdy mógł w pełni przetestować grę. Normalnie, większość bohaterów odblokowuje się w trakcie rozgrywki. Na liście znajduje się też Gill, który niedawno został dodany w DLC. Capcom promocję przygotował ze względu na zbliżającą się premierę dodatku Street Fighter 5: Champions Edition.

Street Fighter 5: Champions Edition już 14 lutego

Street Fighter 5 wyszedł w 2016 roku, ale produkcja nie była doskonała. Od tego czasu Capcom regularnie poprawia mechanikę gry, dodaje nowe postacie oraz wyzwania. Tym samym Street Fighter 5 cały czas żyje, zasilany kolejnymi dodatkami. Już na 14 lutego zaplanowano premierę Champions Edition. W ramach dodatku, jego nabywcy otrzymają dostęp do niemal całej zawartości, jaka została dotąd wypuszczona do Street Fighter 5. Rozszerzenie zagwarantuje także kolejnego bohatera, który nazywa się Seth. 

 

Koszt Street Fighter 5: Champion Edition to 29,99 dolarów za całość lub 24,99 dolarów, dla tych, którzy posiadają poprzednie rozszerzenia i zależy im jedynie na zawartości z tego konkretnego dodatku. Niestety, tytuł wciąż będzie dostępny jedynie na PlayStation 4 i PC, ale wraz z dodatkiem będzie można toczyć walki pomiędzy graczami z dwóch różnych platform. 

Więcej o: