PlayStation organizuje Święto Graczy. Do wygrania kod do PS Store na 380 zł i zestaw gier

PlayStation ogłasza Święto Graczy. Za rejestrację i wspólne granie można otrzymać drobne nagrody. Każdy ma też szansę na ekskluzywny zestaw PlayStation, w skład którego wchodzą m.in. gry i Voucher na 380 zł.

PlayStation zorganizowało Święto Graczy. 24 lutego od godziny 9 można się rejestrować na to wydarzenie, które potrwa około miesiąc. Sony informuje, że w ciągu ostatnich sześciu lat, ponad 100 milionów osób grało na PlayStation. W związku z tym firma zaprasza do wspólnego świętowania i osiągania określonych celów w grach, dzięki czemu można zdobywać wyjątkowe nagrody. Żeby je otrzymać, należy zarejestrować się na stronie wydarzenia. Następnie wystarczy grać. 

 

PlayStation wyznaczyło trzy cele, za osiągnięcie których nagrodzi wszystkich graczy, którzy wspólnie je osiągnęli. W pierwszym etapie wszyscy uczestnicy Święta Graczy muszą rozegrać 125 tys. gier i zdobyć łącznie 500 tys. trofeów. W zamian za to otrzymają "Wyjątkowy motyw statyczny PS4 i wyjątkowego awatara PSN". Kolejny etap to 375 tys. gier i 1,5 mln trofeów, za co nagrodą jest pięć wyjątkowych awatarów PSN. Trzeci etap to 675 tys. rozgrywek i 2,7 mln zdobytych trofeów, co zostanie nagrodzone "wyjątkowym motywem dynamicznym PS4".

>>> TOP Gadżet - sprawdzamy, jak działa Nintendo Switch Lite

Zobacz wideo

Święto graczy PlayStation to także szansa na dużo więcej wartą nagrodę

Oprócz mały upominków, PlayStation przygotowało również nagrodę, którą mogą zdobyć wszyscy. Wystarczy 17 marca o 12 odpowiedzieć na pytanie sprawdzające umiejętności, aby otrzymać szansę na wygranie wyjątkowego zestawu PlayStation. Ważne, by wcześniej zarejestrować się na stronie PlayStation Player Celebration, by wziąć udział w konkursie. Do wygrania jest prawdziwe platynowe trofeum z wygrawerowanym identyfikatorem PSN zwycięzcy, doładowanie do PlayStation Store o wartości 380 zł oraz kod na wybrane gry na PS4. 

Więcej o: