Cyberpunk 2077. Znamy wydawcę wersji pudełkowej gry od CD-Projekt

CD-Projekt znalazł wydawcę pudełkowej wersji Cyberpunk 2077 w Polsce. 2 marca została podpisana umowa z firmą Cenega, z którą twórcy pracowali już przy promocji produkcji w innych krajach.

Cyberpunk 2077 przed swoją premierą miał kilka perturbacji. Chwilę po tym, jak ogłoszono przesunięcie premiery gry o pięć miesięcy, z kwietnia na 17 września 2020 roku, pojawiły się doniesienia o kłopotach dystrybutora gry na Polskę, firmy CDP. Ostatecznie CD-Projekt zapowiedział, że wszyscy, którzy zamówili preorder przez CDP otrzymają grę zgodnie z planem. Teraz największy polski producent gier komputerowych poinformował o podpisaniu umowy z wydawcą wersji pudełkowej gry w Polsce. 

Zobacz wideo Keanu Reeves wcieli się w bohatera Cyberpunk 2077. Ceny akcji CD Projekt poszybowały w górę

Cenega podpisała umowę z CD-Projekt ws. Cyberpunk 2077

CD-Projekt umowę z Cenegą podpisał 2 marca w Warszawie. Na jej mocy firma zajmie się dystrybucją Cyberpunka 2077 w Polsce. Do oferty wydawcy wejdzie także Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jak można przeczytać w komunikacie prasowym, obie firmy pracują ze sobą już od kilku lat na rynkach czeskim, słowackim i węgierskim. 

Cenega to doświadczony dystrybutor i nasz sprawdzony partner poza granicami Polski. Nasza dotychczasowa współpraca nad promocją gry Cyberpunk 2077 na Węgrzech sprawia, że jestem przekonany, iż działania dystrybucyjne w kraju będą przebiegać na równie wysokim poziomie

- powiedział Michał Nowakowski, członek zarządu CD PROJEKT S.A. Z kolei Marek Chyrzyński, prezes zarządu Cenega S.A. informuje, że jest dumny z rozszerzenia współpracy na Polskę i podkreśla, że twórcy Cyberpunk 2077 to zespół profesjonalistów i pasjonatów, a premiera gry ma wyjątkowe znacznie w Polsce. 

Więcej o: