Wyciekły tytuły darmowych gier w PlayStation Plus na kwiecień. Dwie duże, hitowe gry

PlayStation oficjalnie jeszcze nie podało zawartości PlayStation Plus na kwiecień. Ta jednak wyciekła przez redakcję PlayStation Access. Jest na co czekać, bo obie kwietniowe produkcje to duże hity.

PlayStation Plus to abonament na rozgrywkę sieciową od Sony. Oprócz tego, że pozwala grać przez internet, to w jego ramach co miesiąc udostępnianie są dwie (a czasami więcej) gry, które bezpłatnie można dodać do własnej biblioteki i grać w nie w dowolnej chwili. Obecnie można pobrać Sonic Forces oraz remaster klasycznej gry na PlayStation 2, czyli Shadow of The Colossus. Te gry można zgarnąć do końca marca, kiedy pojawią się nowe produkcje, których tytuły właśnie poznaliśmy. 

Zobacz wideo TOP Gadżet - sprawdzamy, jak działa Nintendo Switch Lite

PlayStation Plus na kwiecień już znane, wyciekła zawartość abonamentu Sony

Sony zawartość PlayStation Plus ogłasza w ostatnich dniach miesiąca. Tak miało być i tym razem, ale doszło do wycieku, za który odpowiedzialna jest redakcja PlayStation Access. Na ich kanale pojawiło się wideo promocyjne z tytułami darmowych gier PlayStation Plus na kwiecień Materiał został już usunięty, ale po sieci krążą zrzuty ekranu z niego. 

W kwietniu do swojej biblioteki będzie można dodać Uncharted 4: Kres Złodzieja oraz DiRT  Rally 2.0. Pierwsza z gier to odpowiedź na Larę Croft i najpewniej ostatnia część z serii, na co wskazuje tytuł i zapowiedzi studia Naughty Dog. Głównym bohaterem produkcji jest Nathan Drake, poszukiwacz przygód i awanturnik. Gra debiutowała cztery lata temu i natychmiastowo stała się klasykiem. Wiele recenzentów przyznało jej maksymalną notę, co przełożyło się na fenomenalne 93 punkty na metacritic. 

DiRT Rally 2.0 to nieco młodsza produkcja, bo na rynek trafiła w lutym zeszłego roku. Są to klasyczne wyścigi szutrowe, duchowy następca serii Colin McRae Rally. Gra została bardzo dobrze przyjęta przez dziennikarzy i uzyskała 84 punkty na metacritic. Gracze nie byli jednak tak zachwyceni i średnia ich ocen to 5,7/10.

Więcej o: