Kolejna figurka do Cyberpunk 2077 ujawniona. Żeńska wersja głównego bohatera za ponad tysiąc złotych

Cyberpunk 2077 jest najbardziej oczekiwaną grą w 2020 roku. Mimo że premiera dopiero za kilka miesięcy, to CD Projekt w kolaboracji z różnymi firmami tworzy już figurki kolekcjonerskie do gry. Właśnie ujawniono kolejną, której koszt wynosi ponad 1000 zł.

Cyberpunk 2077 według analityków, może stać się jedną z dziesięciu najlepiej sprzedających się gier w historii. Po sukcesie Wiedźmina, CD Projekt stał się marką, od której dużo się oczekuje. Niestety, twórcy na początku lutego poinformowali, że są zmuszeni przenieść premierę produkcji. W branży gier nie jest to niespotykana praktyka, ponieważ stworzenie tak rozbudowanego dzieła, bywa kłopotliwe. Dlatego zamiast 16 kwietnia, jak pierwotnie planowano, gra ukaże się pięć miesięcy później, 17 września 2020 roku. CD Projekt zapowiedział, że nie pozwoli graczom zapomnieć o produkcji, ale machina promocyjna najmocniej ruszy na kilka tygodni przed premierą. W międzyczasie trafiają do nas urywki informacji na temat Cyberpunk 2077 lub doniesienia o kolejnych gadżetach związanych z grą.

Zobacz wideo Ta gra ma w Polsce status kultowy. Na czym polega fenomen Heroes 3?

Nowe figurki do Cyberpunk 2077

Dwa tygodnie temu firma PureArt pokazał figurkę głównego bohatera V w wersji męskiej. Jej koszt to 230 dolarów, czyli około 900 zł. Nieco droższa okazuje się właśnie zaprezentowana na stronie PureArt wersja żeńska, na którą trzeba wyłożyć 299 dolarów (ok. 1270 zł). Figurkę wykonano w skali 1/6 z tworzyw PCV/ABS. Ubrania były robione na zamówienie i są prawdziwymi tkaninami. Całość jest pomalowana ręcznie, a V ma na sobie skórzaną kurtkę z podświetlonym kołnierzem, bawełniany T-shirt, skórzane spodnie i buty motocyklowe z tego samego materiału. W przeciwieństwie do wersji męskiej, żeńska V nie posiada Mantis Blade, a jedynie broń Kang Tao G-58 Dian. 

Żeńska wersja V z Cyberpunk 2077Żeńska wersja V z Cyberpunk 2077 fot. PureArt


Ponadto PureArt stworzyło figurkę motocykla Yaiba Kusanagi Sportbike, ale pojazd nie został jeszcze zaprezentowany. Ma posiadać jednak wszelakie detale, łącznie z przednim i tylnym oświetleniem, jeśli zdecydujemy się do tego dopłacić. W zestawie z motocyklem figurka kosztować będzie 599 dolarów. Jeśli ktoś chce kupić obie wersje V, męska i żeńską, wraz z pojazdem, to będzie musiał wydać 799 dolarów.  

Figurki Cyberpunk 2077Figurki Cyberpunk 2077 fot. PureArt

Więcej o: