Wystartował Mi Fan Festival. Xiaomi świętuję 10 lat promocjami i rabatami, m.in. gratisowym TV

Xiaomi jak co roku świętuje swoje urodziny, firma istnieje na rynku już 10 lat. Z tej okazji przygotowano duże rabaty i promocje. Do zakupu Xiaomi Mi 10 firma dorzuca telewizor.

Xiaomi w tym roku świętują okrągłą rocznicę. Firma została założona 6 kwietnia 2010 roku. Po 10 latach uzyskała bardzo silną pozycję i stała się czwartym największym producentem smartfonów na świecie. Przed nimi plasują się tylko Huawei, Apple oraz Samsung. Firma zyskała także oddane grono fanów w Polsce. Niestety z ostatnią dużą promocją w Polsce Xiaomi sobie nie poradziło i doszło do wielu nieprzyjemnych sytuacji. Taka sytuacja jednak nie powtórzy się przy nowej ofercie promocyjnej, m.in. ze względu. na izolację społeczną oraz wnioski, jaki firma wyciągnęła. 

Zobacz wideo Oszalały tłum pod sklepem Xiaomi.

Mi Fan Festival już wystartował. Xiaomi zorganizowało dużą promocją

Chińska firma co roku urządza Mi Fan Festival, podczas którego pojawiają się duże rabaty i ciekawe promocje. Urządzenia Xiaomi po przecenie będzie można kupić do poniedziałku 13 kwietnia. 

 

Rabaty objęły m.in. słuchawki, suszarkę, odkurzacze, oczyszczacze powietrza czy hulajnogi. Nie zabrakło oczywiście przecenionych smartfonów:

  • Redmi 7A 2/16 GB -  349 zł (z 399 zł)
  • Redmi Note 8 Pro 64 GB -  999 zł (z 1099 zł)
  • Redmi Note 8 Pro 128 GB - 1099 zł (z 1199 zł)
  • Redmi 8A - 499 zł (z  549 zł)
  • Xiaomi Mi Note 10 6/128 GB - 1999 zł (z 2499 zł).

Oferta dostępna jest nie tylko na stronie Xiaomi i tańsze smartfony można kupić w Mi Home, Mi Markt, X-kom, RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt oraz w Neonet. Oferta obowiązuje również u operatorów T-Mobile, Play, Plus i Orange. Do 12 kwietnia, Xiaomi za darmo oferuje półroczną gwarancję na ekran. Ponadto jeśli zdecydujecie się kupić Xiaomi Mi 10 za 1 zł + VAT otrzymacie telewizor Mi TV 4A o przekątnej 32 cale. Oferta jest jednak ograniczona do wyczerpania zapasów. 

Skanując kod QR z tej strony, uruchomi się gra Smart Space. Zdobyte w niej diamenty, można wymienić na darmową dostawę (50 diamentów) lub kupon 10 zł (100 diamentów) do wykorzystania przy zakupach powyżej 200 zł. 

Więcej o: