CD Projekt: Dodatków do Cyberpunk 2077 nie będzie mniej, niż miał Wiedźmin 3. Prezentacja już niedługo

Nowe informacje z firmy CD Projekt na temat Cyberpunk 2077. Gra po premierze dostanie podobne wsparcie jak Wiedźmin 3 - dodatków ma być praktycznie tyle samo, co w przypadku opowieści o Geralcie.

Adam Kiciński, prezes zarządu CD Projekt, oraz Piotr Nielubowicz, wiceprezes ds. finansowych, co jakiś czas biorą udział w spotkaniach, w których opowiadają inwestorom na temat rozwoju firmy. Tym razem uczestniczyli w sesji Q&A (pytanie i odpowiedź) w formie czatu, zorganizowanego przez serwis StockWatch.pl.

Zobacz wideo Cyberpunk 2077 powtórzy sukces Wiedźmina 3? Oto gry, na które czekamy najbardziej

Dowiedzieliśmy się m.in., że w firmie zatrudnione jest 1111 osób, z czego na koniec 2019 roku 697 pracowników stanowili deweloperzy. Szefowie CD Projekt po raz kolejny zapowiedzieli, że Cyberpunk 2077 nie zostanie opóźniony przez kryzys. Dodali również, że o planach na kolejne produkcje, będą mówić więcej po wrześniowej premierze. Wiemy już jednak, że powstanie wersja multiplayer i być może kolejna gra w świecie Wiedźmina. Pośród informacji, o których już wcześniej wiedzieliśmy, pojawiły się dwa nieporuszane wcześniej wątki. 

Dodatki do Cyberpunk 2077 jak w Wiedźminie 3

Adam Kiciński zapytany o to, czy CD Projekt planuje tak duże DLC (rozszerzenia do gry) do Cyberpunk 2077, jak miał Wiedźmin, odpowiedział, że mamy spodziewać się nie mniej, niż w przypadku trzeciej części przygód Geralta. Produkcja dostała szereg mniejszych rozszerzeń, skórki dla postaci i dwa duże dodatki (Serce z Kamienia oraz Krew i Wino), które zapowiedziano jeszcze przed premierą właściwej gry. Kiciński potwierdził, że podobnie będzie wyglądało to w przypadku Cyberpunk 2077. Oznaczałoby to, że już w okolicach lipca, gdy ruszy szeroko zakrojona kampania promocyjna, CD Projekt przedstawi nam dodatki do swojej nowej gry. 

Więcej o: