Lodówkomaty InPost pozyskały nowego partnera. Świeże jedzenie dostarczy Auchan Direct

InPost od dawna rozwija program Lodówkomaty 24H. To paczkomaty na jedzenie, które dzięki chłodzeniu się nie zepsuje. Firma pozyskała właśnie nowego dużego partnera do dostaw żywności, Auchan Direct.

Rafał Brzoska, prezes i udziałowiec InPostu, poinformował na swoim Linkedinie o zawiązaniu współpracy z nowym dużym partnerem, przy pilotażowym programie lodówkomatów.

 Każdy kryzys gospodarczy zmienia oblicze gospodarki. Każdy przedsiębiorca widzi albo szanse, albo zagrożenia, albo jedno i drugie (najlepiej). My widzimy mnóstwo zagrożeń, ale również wiele szans - niektóre już wykorzystujemy, uruchamiając nowe usługi. Nasz pilotażowy projekt lodówkomatów właśnie pozyskał nowego dużego partnera w dostawach świeżej żywności z gwarantowaną zachowaną temperaturą dostaw. Zarówno mrożonki, jak i świeże owoce i warzywa. Widzimy olbrzymi potencjał w kanale e-grocery i zamierzamy na nim odcisnąć swoje mocne inpostowe piętno:). Okres inwestycji w tej materii czas zacząć!  

Jak wynika z załączonego do postu zdjęcia, InPost nawiązał współpracę z Auchan Direct. To szósty partner firmy przy programie lodówkomatów, obok Firmy Janas, cukierni Batida, producenta soków Tłocznia Chocznia, projekty Karma oraz fitness cateringu Moja Zdrowa Dieta.

Zobacz wideo Aplikacja Fitatu - pomoże w odchudzaniu i dbaniu o zdrowie

InPost rozwija program Lodówkomaty 24h. To paczkomaty na jedzenie

InPost pierwsze lodówkomaty postawił w 2018 roku. Póki co program wciąż jest pilotażowy, ale nowy duży partner może przyśpieszyć jego rozwój. Urządzenie stanęły dotąd na razie tylko w Warszawie oraz Krakowie. Można przetrzymywać w nich jedzenie, dzięki trzem rodzajom skrzynek z chłodzeniem:

  • Mrożenie w -18 stopniach Celsjusza
  • Chłodzenie w +4 stopniach Celsjusza
  • Strefa stałej temperatury na poziomie +16 stopni Celsjusza

Urządzenia mają zapewnioną bieżącą cyrkulację powietrza i spełniają standardy HACCP. InPost ponadto chwali się, że lodówkomaty nie generują dodatkowych kosztów serwisowania. 

Więcej o: