Jak będzie wyglądał pad do PlayStation 5? Nagranie koncepcyjne DualSense [WIDEO]

Sony kilka tygodni temu pokazało pada do PlayStation 5. Wciąż jednak nie odbyła się jego oficjalna prezentacja i na razie widzieliśmy same zdjęcia. Portal Let's Go Digital przygotował jednak wizualizację DualSense na wideo, która pozwala dokładnie przyjrzeć się kontrolerowi w różnych wariantach kolorystycznych.

Branżowy portal Let's Go Digital jest  znany z tworzenia wizualizacji różnych urządzeń. Najczęściej artyści współpracujący z portalem wzorują się na projektach z wniosków patentowych lub wyciekach. Tym razem powstała jednak wizualizacja urządzenia, którego wygląd już znamy, czyli pada do DualSense do PlayStation 5

Sytuacja jest jednak dość specyficzna, ponieważ Sony kolejne informacje związane z premierą PlayStation 5 dawkuje. I tak o tym, jak będzie działał kontroler do nowej konsoli Japończyków, wiemy już od kilku miesięcy. Jego wygląd poznaliśmy jednak dopiero na początku kwietnia, ale Sony znów, opublikowało jedynie kilka zdjęć, krótki opis i tyle. Na pełną prezentację będzie trzeba jeszcze poczekać, ale swoją wideo prezentację przygotował Giuseppe Spinnelli, we współpracy z portalem Let's Go Digital.

Zobacz wideo Nowa generacja konsol - dlaczego warto na nie czekać?

Kontroler DualSense do PlayStation 5 na wideo koncepcyjnym

Giuseppe Spinnelli stworzył wizualizację, która bazuje na dwóch zdjęciach, które dotąd pokazało Sony. Wideo pozwala obejrzeć pada z każdej strony, ale część projektu to tylko wyobrażenie Spinnellego, ponieważ wciąż nie wiemy, jak będzie wyglądał tył DualSense. Od siebie dodał także wyjście jack na dole urządzenia, które również nie pojawiło się na zdjęciach od Sony.

 

Ponadto Spinnelli pokusił się na przedstawienie DualSense w kilku różnych wariantach kolorystycznych oraz u boku PlayStation 5. Tu jednak cały projekt jest domniemany, ponieważ Sony w ogóle nie pokazało konsoli, mimo że jej premiera zaplanowana jest za kilka miesięcy, w okresie świątecznym bieżącego roku. 

Więcej o: