Assassin's Creed Valhalla oficjalnie zapowiedziany na nietypowej prezentacji. Po południu zwiastun

Koniec spekulacji, Ubisoft oficjalnie zapowiedział kolejną część swojej flagowej gry. Assassin's Creed Valhalla ujawniano przez osiem godzin, podczas tworzenia grafiki do gry. Dziś po południu zostanie pokazany pierwszy zwiastun gry.

Na temat nowej odsłony Assassin's Creed pojawiło się wiele przecieków i to dość dokładnych. Mówiło się, że gra będzie miała podtytuł Ragnarok, a pewne było, że bohaterem będzie wiking. Nazwa została zmieniona, ale okres historyczny i miejsce akcji się sprawdziło. 

Assassin's Creed Valhalla oficjalnie

Na prezentacje Assassin's Creed Valhalla wybrano nietypowy sposób. Na oficjalnym kanale Ubisoftu pojawiła się transmisja, podczas której Bosslogic (artysta współpracujący z takimi markami jak Marvel czy DC Comics) tworzył na żywo grafikę do gry. Całość trwała osiem godzin, a oprócz procesu twórczego, dzięki grafice mogliśmy dowiedzieć się szczątkowych informacji na temat gry. Wiadomo, że nie zabraknie starć z przeciwnikami z południa Europy oraz bitew morskich. Bronią głównego bohatera będzie najpewniej topór. Nie widać twarz protagonisty, co może oznaczać, że zgodnie z przeciekami, będzie można wybrać między mężczyzną  a kobietą. Dla osób, które nie miały i nie mają czasu oglądać całego wideo, Ubisoft przygotował czterominutowy teaser, na którym od początku do końca można prześledzić jak powstała grafika do Assassin's Creed Valhalla. 

 

Dowiedzieliśmy się też, że główne studio przy produkcji gry wspierało 14 innych zespołów. To może zwiastować ogromny świat i rozbudowaną rozgrywkę. 

Zwiastun do Assassin's Creed Valhalla dzisiaj po południu

Na temat gry nadal niewiele wiadomo, ale to ma się zmienić już dzisiaj po południu. O 17:00 pojawi się pierwszy kinowy zwiastun do Assassin's Creed Valhalla, można więc się spodziewać, że poznamy nieco fabułę, przybliżoną datę premiery i listę platform, na których ukaże się produkcja Ubisoftu

Zobacz wideo Nowa generacja konsol - dlaczego warto na nie czekać?
Więcej o: