Dariusz Szpakowski o FIFA 21: Będzie sporo nowości w grze. Kiedy poznamy więcej szczegółów?

Na razie nie wiadomo, kiedy na rynku pojawi się FIFA 21. Rąbka tajemnicy odnośnie nowej produkcji EA Sport uchylił Dariusz Szpakowski, który wcieli się w rolę komentatora w legendarnej grze. - Będzie sporo nowości - zapowiedział dziennikarz.

Choć gry z serii FIFA wychodzą zwykle jesienią, to powoli w mediach pojawiają się spekulacje na temat FIFA 21. W pewnym momencie pojawiły się nawet pogłoski, że tegorocznej edycji gry nie będzie. Te pogłoski zostały zdementowane, prace nad FIFA 21 już trwają i choć na razie nie znamy żadnych oficjalnych informacji, to Dariusz Szpakowski, który po raz kolejny wcieli się w rolę komentatora w grze, zdradził pewne szczegóły. 

Zobacz wideo Kultowe serie gier

FIFA 21. Szpakowski zapowiedział, że w nowej wersji gry będzie sporo nowości 

Podczas poniedziałkowego programu "Misja Futbol" dostępnego na Kanale Sportowym Dariusz Szpakowski powiedział, że nagrywał komentarz do najnowszej edycji legendarnej dla fanów piłki nożnej gry. Dodał także, że podobnie jak w ubiegłych latach jego komentatorskim partnerem będzie Jacek Laskowski. Szpakowski uchylił rąbka tajemnicy na temat tegorocznego "dziecka" EA Sports. - Będzie sporo nowości, ale nie mogę ich zdradzić - powiedział komentator TVP (Fragment od 5:00). 

 

FIFA 21. Kiedy oficjalna zapowiedź od EA Sports? 

Na początku maja EA Sports w raporcie dotyczącym IV kwartału 2020 roku ujawnił informację na temat prac nad FIFA 21. Zgodnie z tradycją nowa wersja gry pojawi się na rynku we wrześniu. Na razie nieznane są szczegóły na temat nowości, które mają się w niej pojawić. Pewne jest, że z powodu premiery PlayStation 5 oraz Xbox Series X gra będzie wydana na dwie generacje konsol. 

Zapowiedź nowej odsłony gry z serii FIFA pojawi się prawdopodobnie podczas konferencji EA Play Live 2020 12 czerwca o godz. 1:00 polskiego czasu. 

Więcej o: