Civilization 6 za darmo w Epic Games Store! Jak pobrać i zainstalować grę?

Civilization 6 to kolejna darmowa gra w Epic Games Store. Podobnie jak w przypadku każdej bezpłatnej gry na platformie, możemy ją dodać do biblioteki i uruchomić w dowolnej chwli, również po zakończeniu promocji. Jak pobrać i zainstalować darmowe Civilization 6 z Epic Games Store? Odpowiadamy.

Od czwartku 21 maja od godziny 17:00 na Epic Games Store za darmo można pobrać Civilization 6. Gra jest do pobrania za darmo przez tydzień, do następnego czwartku 28 maja do godziny 17:00.

Zgodnie z doniesieniami, kolejną darmową produkcją ma być Borderlands The Handsome Collection. Odbierając gry z promocji, możemy otrzymać kupon na 40 zł do wykorzystania podczas Wielkiej Wyprzedaży Gier Epic do 11 czerwca. Kupon obowiązuje przy zakupach na co najmniej 59,99 zł. Warunkiem jest to, że nie odebraliśmy rabatu już wcześniej, na przykład przy promocji GTA 5. 

Zobacz wideo Cyberpunk 2077 powtórzy sukces Wiedźmina 3? Oto gry, na które czekamy najbardziej

Jak pobrać i zainstalować darmową grę Civilization 6?

Grą najpierw należy dodać do biblioteki. Gdy to zrobimy, produkcja będzie na stałe przypisana do naszego konta. Oznacza to, że możemy ją pobrać i zainstalować w dowolnym momencie, nawet po zakończeniu promocji. Jak to zrobić? 

  1. Należy znaleźć Civilization VI na stronie głównej w kafelku "Bezpłatne gry" lub używając wyszukiwarki z ikoną lupy w prawym górnym rogu.
  2. Wciskamy zielony przycisk "Pobierz".
  3. Potwierdzamy adres mailowy i klikamy w przycisk "Złóż zamówienie".

Jeśli chcemy od razu zagrać w grę, trzeba przystąpić do pobierania. To można zrobić przez program Epic Games, który należy zainstalować na swoim komputerze. 

  1. Na stronie Epic Games Store klikamy niebieski kafelek "Epic Game Store"
  2. Po pobraniu programu instalujemy go
  3. Logujemy się na swoje konto
  4. W menu z lewej strony znajdujemy Bibliotekę i wchodzimy do niej
  5. Znajdujemy Civilization 6 z ikoną strzałki i informacją "zainstaluj" i klikamy 
  6. Gra zacznie się pobierać, a następnie instalować. Należy postępować zgodnie ze wskazówkami na ekranie
Więcej o: