Plan komórkowy za 1 zł i aż 50 zł w prezencie za polecenie? To możliwe! Wyjątkowa aplikacja dostępna w App Store

Aplikacja, która zastąpi ci salon sieci komórkowej? Wszystkie sprawy, które do tej pory załatwiałeś w punkcie obsługi klienta, teraz nie wymagają wychodzenia z domu! Dzięki Orange Flex przeniesiesz numer od swojego operatora, dodasz pakiety i ustawisz atrakcyjny plan komórkowy za 1 zł.
autor
open-image
  • Orange Flex

   Orange Flex to Twój Plan komórkowy w aplikacji, bez zobowiązań. Ta jedna aplikacja zastąpi ci salon stacjonarny. Od teraz wszystko możesz zrobić bez wychodzenia z domu w łatwy, intuicyjny i szybki sposób. Bez problemu przeniesiesz numer od swojego operatora lub zmienisz na nowy. W aplikacji możesz wybrać idealny dla ciebie plan komórkowy, możesz także dzielić się z bliskimi GB. Teraz z kodem FLEX masz dowolny Plan za 1 zł za pierwszy miesiąc.
   Sprawdź
  • Jak dołączyć do Flexa?

   Wystarczy pobrać darmową aplikację w sklepie Androida. Następnie wybierasz plan komórkowy, który spełnia twoje oczekiwania. Kolejnym krokiem jest przeniesienie numeru od aktualnego operatora do Orange, możesz także zmienić numer na nowy. Aby skorzystać z promocji pierwszy miesiąc za 1 zł wystarczy wpisać kod FLEX przed wyborem metody płatności i aktywować plan. To proste!
   Sprawdź
  • Który plan komórkowy wybrać?

   Bez względu na Plan, który wybierzesz, zawsze otrzymasz nielimitowane SMS-y, MMS-y i minuty do wszystkich sieci, Social Pass oraz pakiet internetu. Możesz dopasować liczbę GB do swoich potrzeb od 15 do 100 GB, które wykorzystasz na terenie całej Unii Europejskiej.
   Sprawdź
  • Zyskaj po 50 zł dla siebie i znajomego!

   Jak łatwo zarobić 50 zł? Wystarczy pobrać aplikacje Flex, wybrać najlepszy dla ciebie plan i go aktywować. Dostaniesz specjalny kod, którym możesz podzielić się ze znajomymi, a po miesiącu użytkowania oboje dostaniecie po 50 zł, które możecie wydać na dowolne zachcianki!
   Sprawdź
autor

*** ***

Redakcja

Więcej o: