Days of Play 2020 już ruszyło! PlayStation rozpoczęło święto graczy. W promocji gry, konsole i PS+

25 maja ruszyła kolejna odsłona Days of Play. To święto graczy PlayStation, dla których przygotowano liczne rabaty na gry, konsole i abonament PS Plus. Do akcji włączyli się polscy partnerzy, więc promocyjne ceny obowiązują również w wybranych sklepach stacjonarnych.

Święta graczy i promocje w branży gier komputerowych to wyjątkowo często powtarzające się wydarzenia. Duża konkurencja na rynku, wielość serwisów, konsol, czy wydawców sprawia, że gracze są rozpieszczani i co chwilę mogą kupować gry oraz sprzęt w promocjach. Tym razem przyszedł czas na PlayStation.

PlayStation Days of Play już się rozpoczęło. Promocje na gry, sprzęt i abonament PS Plus

PlayStation Days of Play zaczęło się w tym roku 25 maja. W Polsce do akcji przyłączyły się takie sieci sklepów jak RTV Euro AGD, Media Markt, Empik, Ole Ole, MediaExpert, Neonet, Electro, Avans czy Neo24. Promocyjne ceny znajdziecie więc niemal w każdym większym sklepie z elektroniką. 

Co obejmuje promocja Days of Play 2020? W RTV Euro AGD, Empik.com oraz w OleOle można wykupić roczny abonament na PlayStation Plus za 168 - to obniżka o dobre 30 proc., normalnie 12-miesięczna subskrypcja kosztuje 240 zł.

Zobacz wideo Nowa generacja konsol - dlaczego warto na nie czekać?

PlayStation stawia dość mocno na VR i zestawy z okularami wirtualnej rzeczywistości pojawiają się na każdej promocji, także i na Days of Play. Za 899,99 zł można kupić PS VR Starter Pack, a za 999,99 zł PS VR Mega Pack. 

Oprócz tego liczne promocje na gry, w tym tytuły z serii PlayStation Hits od 59,99 zł i z serii PlayLink od 39,99 zł. Ponadto w różnych sklepach na przecenie można znaleźć takie tytuły jak:

  • Death Stranding ok. 110 zł;
  • Days Gone ok. 85 zł;
  • Marvel's Spider-Man ok. 80 zł/115 zł edycja GOTY

Promocje u partnerów obowiązywać będą do 7 czerwca. Z kolei rabaty w PlayStation Store pojawią się 3 czerwca i będzie można skorzystać z nich do 17 czerwca.

Więcej o: