Cyberpunk 2077 na PC to niestety tylko papierek. Płyty nie dostaniemy. Niedługo preorder

Cyberpunk 2077 już niedługo będzie można zamówić w preorderze. Oferta jednego z polskich sklepów zdradza szczegóły zawartości zamówienia przedpremierowego. Dodatki będą zależne od tego, w jakiej sieci zdecydujemy się złożyć zamówienie przedpremierowe.

Cyberpunk 2077 pojawił się w ofercie niektórych polskich sklepów. Preorder będzie można zamówić jednak dopiero od 12 czerwca. Premierę gry zaplanowano na 17 września 2020 roku. W zależności od tego, na jaki sklep się zdecydujemy, otrzymamy inną zawartość zamówienia przedpremierowego:

  • Zakup Zestawu Przedsprzedażowego w salonach Empik gwarantuje możliwość odbioru steelbooka Voodoo Boys.
  • Zakup Zestawu Przedsprzedażowego w sklepach Media Expert gwarantuje możliwość odbioru steelbooka Valentinos.
  • Zakup Zestawu Przedsprzedażowego w sklepach Euro RTV AGD oraz Media Markt gwarantuje możliwość odbioru steelbooka Maelstrom.

Dodatkowo w wybranych sklepach sieci Media Expert i Media Markt, kupując Zestaw Przedsprzedażowy, otrzymamy za darmo plakat. W wybranych sklepach internetowych do preordera będzie natomiast dołączany brelok. Oferta sklepu muve.pl oprócz breloka obejmuje również steelbook Tiger Claws.

Zobacz wideo Cyberpunk 2077 powtórzy sukces Wiedźmina 3? Oto gry, na które czekamy najbardziej

Cyberpunk 2077 bez płyty z grą w wydaniu na komputery. W środku kod aktywacyjny

Oprócz wymienionych dodatków, zależnych od miejsca zakupu Zestawu Przedsprzedażowego, w jego skład wchodzi mapa Night City, pocztówki z Night City, naklejki, kompendium wiedzy o świecie gry, dodatki cyfrowe (ścieżka dźwiękowa, miniartbook, podręcznik Cyberpunk 2077 tapety na komputery i urządzenia mobilne.

Cyberpunk 2077Cyberpunk 2077 fot. RTV Euro AGD

Oferta z RTV Euro AGD zdradza również, że jedyną płytą w Zestawie Przedsprzedażowym w wersji na komputer, będzie nośnik ze ścieżką dźwiękową. Płytę z grą zastąpi kod aktywacyjny, pozwalający na pobranie gry z GOG.com. To coraz częstsza praktyka przy grach na PC. By zmieścić zawartość gry, potrzeba by było wielu dysków, w przeciwieństwie do pojemnych płyt Blu-ray stosowanych w konsolach

Więcej o: