Diablo 4 ponownie zachwyca. W sieci pojawił się kolejny gameplay z gry Barbarzyńcą

Diablo 4 zostało zapowiedziane przez studio Blizzard Entertainment podczas listopadowego konwentu BlizzCon 2019. Od tamtego czasu w sieci pojawiło się kilka gameplay'ów, które zapowiadały wprowadzone zmiany. Niedawno pojawił się kolejny, na którym internauci mogą oglądać kolejną próbkę najnowszej wersji wyczekiwanej gry RPG.
Zobacz wideo Diablo IV – zwiastun rozgrywki

Diablo 4 jest jedną z największych zapowiedzi, jakie pojawiły się podczas ubiegłorocznego wydarzenia. Gracze dowiedzieli się o zmianach i nowościach w kolejnej części kultowej produkcji od Sebastiana Stępnia, który jest dyrektorem kreatywnym gry Blizzarda, a wcześniej pracował między innymi przy tworzeniu Wiedźmina czy Cyberpunka 2077.

Diablo 4 dopiero w 2021 roku?

Praktycznie z tygodnia na tydzień dowiadujemy się coraz więcej na temat rozgrywki, jaką uraczy nas Blizzard. Dostępna będzie zarówno możliwość solowego grania, jak i online z innymi osobami, zaś kolejne zmiany można. Niewykluczone również, że jeszcze w 2020 roku pojawi się remaster Diablo 2, co w pewnym sensie ostudzi niecierpliwych graczy.

Podczas konwentu BlizzCon 2019 nie przedstawiono dokładnej daty premiery Diablo 4. Wiadomo jednak, że najwcześniej pojawi się ona pod koniec 2020 lub na początku 2021 roku. Gra ma być dostępna na konsole PlayStation 5 i Xbox Scarlett.

20-minutowy gameplay Diablo 4

Aby zaspokoić oczekiwania najbardziej niecierpliwych graczy, w sieci pojawił się kolejny już gameplay czwartej części kultowej gry. Wcześniej dostępne były filmy prezentujące możliwości, jakie będą mieli Czarodziejka i Druid, natomiast najnowszy materiał przedstawia rozgrywkę Barbarzyńcą.

W filmie zaprezentowano przeróżne umiejętności, rodzaje ataków oraz bronie, których będzie używał bohater. Materiał pokazuje również kilka lokacji i jaskiń, utrzymanych w mrocznej, krwawej atmosferze.

 
Więcej o: