Epic Games Store z siedmioma darmowymi grami. Znamy też produkcje na przyszły tydzień

Epic Games Store ostatecznie udostępnił za darmo ostatnią grę z przecieku sprzed kilku tygodni. W tym tygodniu bezpłatnie można odebrać ARK: Survival Evolved oraz Samurai Shodown NeoGeo Collection. Poznaliśmy również tytuły, które Epic nieodpłatnie udostępni w przyszłym tygodniu.

Kilka tygodni temu pojawiła się lista bezpłatnych gier na następne kilka tygodni. Epic Games Store za darmo udostępnia je od ponad roku. Przez kolejne cztery tygodnie miały być to GTA 5, Civilization 6, Borderlands: The Handsome Collection oraz ARK: Survival Evolved. Trzy pierwsze gry się sprawdziły, ale tydzień temu do oferty trafiła produkcja Overcooked, które poddała w wątpliwość listę z przecieku. Ostatecznie jednak wystarczyło poczekać tydzień dłużej. 

ARK: Surival Evolved za darmo na Epic Games Store

Lista, która trafiła do internetu nie zawierała żadnych dat. Trudno więc stwierdzić, czy Epic specjalnie namieszało i celowo przesunęło promocję, czy może przeciek był niepełny. Ostatecznie jednak ARK: Survival Evolved trafiło za darmo na Epic Games Store w czwartek 11 czerwca. Grę można dodać do biblioteki przez następny tydzień, do czwartku 18 czerwca do godziny 17:00. W ten sposób produkcję będzie można odpalić w dowolnym momencie, nawet po zakończeniu promocji.

Poznaliśmy też tytuły kolejnych gier, które zostaną udostępnione za darmo. Za tydzień Epic Games Store udostępni The Pathway oraz The Escapists 2.

Zobacz wideo Nie tylko Wiedźmin 3 i CD Projekt. Polskie gry robią furorę na świecie [TOPtech]

Epic Games Store z darmowym Samurai Shodown NeoGeo Collection

Już dwa tygodnie temu zapowiadano premierę Samurai Shodown NeoGeo Collection, która przez pierwszy tydzień jest do pobrania za darmo dla klientów Epic Games Store. Po 18 czerwca produkcja będzie kosztowała 40 dolarów. Samurai Shodown NeoGeo Collection to aż sześć gier z serii: Samurai Shodown 1, 2, 3, 4 Amakusa's Revenge, 5 oraz 5 Special.

Więcej o: