Konkurs The Last of Us 2. Do wygrania edycje limitowane PlayStation 4 i kontrolerów

PlayStation Polska organizuje konkurs z okazji premiery The Last of Us 2. Do wygrania się limitowane edycje PlayStation 4 i kontrolerów. Aby wygrać, należy nagrać cover piosenki ze zwiastuna do gry.

Premiera The Last of Us 2 już za nami. Gra wzbudziła wiele emocji. Od recenzentów otrzymała świetne oceny, ale społeczność graczy - w ramach buntu w związku z pojawieniem się bohaterów należących do społeczności LGBT w grze - zbombardowała i obniżyła ocenę gry na portalu metacritic. To jedna z najważniejszych premier tego roku, jeśli nie najważniejsza, a nasze wrażenia z The Last of Us 2 możecie przeczytać pod TYM adresem.

Najwierniejsi fani produkcji z kolei mają szansę wygrać konsole i kontrolery dedykowane grze w konkursie, który ogłosiło PlayStation Polska. 

Zobacz wideo Kultowe serie gier

Konkurs The Last of Us 2 na cover piosenki ze zwiastuna

PlayStation Polska zorganizowało konkurs, w którym do wygrania są cenne nagrody związane z The Last of Us 2. Na nie mogą liczyć osoby, które zajmą miejsce na podium. I tak do wygrania jest za:

  1. Miejsce - PlayStation 4 Pro "The Last of Us Part II" Edycja Limitowana
  2. Miejsce - DualShock 4 "The Last of Us Part II" Edycja Limitowana
  3. Miejsce - DualShock 4 "The Last of Us Part II" Edycja Limitowana

A co trzeba zrobić? Należy nagrać cover piosenki "Through the Valley", którą Ellie, główna bohaterka gry, śpiewa w zwiastunie do The Last of Us 2 z 2016 roku. 

Nie ma znaczenia, czy zagracie go na gitarze, keyboardzie, stacjach dyskietek, czy drewnianej łyżce i patelni! Ograniczenia nie istnieją

- piszą organizatorzy konkursu na Facebooku. Zgłoszenia można wysyłać na adres mailowy konkurs.playstation@gong.pl, lub zamieszczać je we wpisie konkursowym na Facebooku i Instagramie. Na wykonanie zadania czas jest do przyszłej niedzieli 5 lipca do godziny 23:59. 

Więcej o: