Znamy darmowe gry na ten tydzień od Epic Games Store. Dwie produkcje, w tym Stranger Things

Epic Games Store udostępnił już tytuły darmowych gier na ten tydzień. Dzisiaj do 17:00 ostatnia szansa, by pobrać bezpłatną produkcję z zeszłego tygodnia. Po tym czasie Epic udostępni dwa nowe tytuł, w tym jeden inspirowaną popularnym serialem Netfliksa.

Epic Games Store udostępnia co tydzień inne darmowe gry. Nowe produkcje pojawiają się w każdy czwartek o 17:00. Jest więc wciąż szansa uzyskać produkcję udostępnioną przed tygodniem, czyli The Pathway. Po 17:00 pojawią się kolejne dwa darmowe tytuły. 

Zobacz wideo Kultowe serie gier

Darmowe gry od Epic Game Store na ten tydzień. Dwa tytuły, w tym Stranger Things

Epic Games w maju udostępnił trzy produkcje AAA, tj. GTA 5, Civilization 6 oraz Borderlands: The Handsome Collection. Nie dziwi więc, że od kilku tygodni w bezpłatnej ofercie pojawiają się mniejsze, ale ambitne produkcję. Dzisiaj, od czwartku 25 czerwca od 17:00 do 2 lipca tej samej godziny na Epic Games Store za darmo dostępne będą dwa tytuły.

Pierwszy z nich to AER: Memories of Old. Gra została przyjęta całkiem dobrze i uzyskała oceny na poziomie 69 proc. na metacritic. Wyróżnia się minimalistyczną, pastelową grafiką. Bohaterem jest młoda dziewczyna, która potrafi zmieniać kształty. Przemierza ona surrealistyczny świat, szukając swoich wspomnień i fragmentów pradawnej przepowiedni. 

Druga produkcja to inspirowana serialem Netflixa gra Stranger Things 3 The Game, która ukazała się przed rokiem. Niestety została bardzo przeciętnie przyjęta przez krytyków i uzyskała zaledwie 57 proc. na metacritic. Dla fanów serii to jednak doskonała okazja, by sprawdzić produkcję, którą można określić jako 8-bitowa chodzona bijatyka 2D w rzucie izometrycznym.

Ponadto w ramach innych promocji za darmo można do swojej biblioteki dodać gry Sludge Life oraz Delores: A Thimbleweed Park mini-adventure.

Więcej o: