Cyberpunk 2077 Night City Wire. Poznaliśmy nowy trailer produkcji CD Projekt RED

W czwartek 25 czerwca o godz. 18. w ramach Night City Wire zaprezentowano nowy trailer oraz gameplay z gry Cyberpunk 2077. To pierwsza tak konkretna zapowiedź długo wyczekiwanego dzieła CD Projekt RED.

Z tygodnia na tydzień dostajemy więcej konkretów dotyczących premiery długo oczekiwanego dzieła CD Projekt RED, czyli Cyberpunk 2077. Ostatnio producenci poinformowali o tym, że premiera gry zostanie przełożona na 19 listopada 2020 roku. Tym razem mieliśmy szansę zobaczyć nowy trailer oraz gameplay. 

Zobacz wideo Nie tylko Wiedźmin 3 i CD Projekt. Polskie gry robią furorę na świecie [TOPtech]

Cyberpunk 2077. Poznaliśmy nowy trailer i gameplay

Pokaz Cyberpunk 2077 również został przesunięty z powodu protestów, które odbywały się w Stanach Zjednoczonych. Ostatecznie jednak w czwartek 25 czerwca poznaliśmy więcej szczegółów dotyczących tego, jak wyglądać będzie gra CD Projekt RED. O godz. 18. na Twitchu można było obejrzeć transmisję z wydarzenia Night City Wire, podczas którego zaprezentowano trailer do gry oraz świeży zapis z rozgrywki.

 

Wszystkie sceny, które oglądamy w trailerze pochodzą z prologu. Wynika z niego, że kluczowym motywem fabuły Cyberpunk 2077 będzie próba pozyskania "czipu nieśmiertelności". Z fragmentu rozgrywki dowiadujemy się na temat techniki "braindance", która pozwala przeżywać wydarzenia z perspektywy innych osób.  

 

Cyberpunk 2077. Kiedy premier? Czy gra będzie kompatybilna z nowymi konsolami?

Początkowo Cyberpunk miał pojawić się na rynku w kwietniu 2020 roku. Ostatecznie jego dwukrotnie przekładana premiera będzie miała miejsce 19 listopada. W związku ze zmianą daty wiele osób zaczęło się zastanawiać, czy gra będzie dostępna na konsole nowej generacji, czyli PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Osoby, które zakupią grę na starsze konsole otrzymają darmowe aktualizację.

Więcej o: