Watch Dogs 2 za darmo. Gra zostanie udostępniona z okazji wydarzenia Ubisoft Forward

Francuski wydawca gier szykuje na najbliższą niedzielę prezentację Ubisoft Forwards. Wydarzenie zastąpi targi E3, co oznacza pokazy wielu gier. Z tej okazji Ubisoft przygotował darmowe Watch Dogs 2 i quizy z szansą na wygraną nagród do gier.

Przeszło miesiąc temu miały się odbyć targi gier wideo Electronic Entertainment Expo, czyli E3. To największą impreza tego typu na świecie, która jest okazją na zaprezentowanie wielu tytułów. Korzystają z niej w zasadzie wszyscy najwięksi wydawcy, a także mniejsi deweloperzy, którzy liczą, że ich gra zyska rozgłos. W ostatnich latach na E3 pojawiało się ponad 60 tys. osób, więc w obliczu pandemii koronawirusa, zrozumiała była decyzja o odwołaniu imprezy.

Zobacz wideo Marvel's Avengers: The MODOK [ZWIASTUN GRY]

Coś jednak trzeba było zrobić z tymi wszystkimi prezentacjami. Dlatego też dziennikarz Geoff Keighley, organizator The Game Awards, stworzył platformę, na której każdy może się zaprezentować. Summer Game Fest to strona, która w jednym miejscu gromadzi wszystkie zapowiedzi i inne materiały dotyczące gier. Do inicjatywy zgłosiło się już wiele firm, pokazy niektórych z nich już za nami. Ostatnio Xbox ogłosił, że także będzie brał udział w Summer Game Fest i pod koniec lipca udostępni przeszło 60 wersji demonstracyjnych nowych gier na konsolę.

Do projektu Keighley'a zgłosił się ostatnio także Ubisoft, który w niedzielę 21 lipca przygotował prezentację o nazwie Ubisoft Forward. W Europie o 20:30 startuje preshow, który będzie dotyczył gier obecnych już na rynku. Właściwe wydarzenie rozpocznie się o 21:00 i pokaże m.in. Watch Dogs 3: Legion oraz Assassin's Creed Valhalla. Z okazji pokazu, Ubisoft przygotował dla graczy niespodzianki. 

 

Watch Dogs 2 za darmo w niedzielę 12 lipca

Ubisoft 12 lipca pozwoli odebrać darmowa kopię Watch Dogs 2 na komputery. Żeby to zrobić, będzie trzeba zalogować się na swoje konto Uplay w dowolnym czasie po pokazie Trackmanii i przed końcem całego wydarzenia. Ponadto firma przewidziała nagrody do gier, które można otrzymać, odpowiadając na prosty quiz w dniu wydarzenia. 

Więcej o: