Porządne głośniki i słuchawki Magnussen 65% taniej! Wytrzymały sprzęt za grosze

Dobrej jakości słuchawki to sprzęt, którego potrzebuje większość z nas. Słuchanie muzyki i praca przy komuterze wymagają dobrej jakości urządzenia, które będzie przyjemne w użytkowaniu, a także dobre dla naszego zdrowia. Świetnie sprawdzą się słuchawki Magnussen, które kupisz teraz 65% taniej!

Słuchawki Magnussen

MagnussenMagnussen Magnussen

Słuchawki Magnussen są bardzo wygodne i będą pasować każdemu. Są zaprojektowane w taki sposób, byś mógł korzystać z nich każdego dnia, również podczas uprawiania sportów czy w pracy. Słuchawki mają wbudowany system wentylacyjny, dzięki czemu możesz nosić je w każdych warunkach pogodowych. Słuchawki mają bardzo mocną baterię, która daje 6 godzin użytkowania bez przerwy! W zestawie ze słuchawkami znajdziesz też pojemnik, który pozwoli ci schować je do torebki tak, aby zajmowały jak najmniej miejsca i nie uległy uszkodzeniu. Słuchawki są dostępne w bardzo ładnych kolorach! Nam najbardziej podobają się te pudrowe i złote.

Inne słuchawki i głośniki Magnussen 

Magnussen - głośnikiMagnussen - głośniki fot. zalando

Na uwagę zasługują też głośniki przenośne Magnussen. Te głośniki możesz używać jako przenośnej ładowarki! Załadujesz nim telefon lub sprzęt kiedy zapomnisz ze sobą powerbanka. Głośniki te są wodoodporne, dlatego możesz zabrać je na plażę i cieszyć się ulubioną muzyką bez obaw, że je zniszczysz. Głośnik ma też wbudowaną latarkę, co może być bardzo przydatne podczas wycieczek i wyjazdów.

Więcej o: