GOG urządza żniwa - wielka promocja na gry. Serious Sam za darmo, Wiedźmin 3 przeceniony

GOG.com organizuje wyprzedaż gier z okazji zbiorów. Harvest Sale to ponad 1,5 tys. przecenionych gier. Promocja obejmuje m.in. Wiedźmina 3. Ponadto dzisiaj do 15:00 można zgarnąć za darmo Serious Sam: Pierwsze Starcie.

GOG ruszył z promocją na koniec wakacji o nazwie Harvest Sale, czyli żniwa. Z tej okazji przygotowano promocje ponad 1500 gier. Zniżki sięgają nawet do 91 proc.

Zobacz wideo Marvel's Avengers: The MODOK [ZWIASTUN GRY]

Serious Sam: Pierwsze starcie za darmo na GOG.com

W ramach promocji GOG udostępnia za darmo Serious Sam: Pierwsze Starcie. To produkcja z 2001 roku, w której główny bohater mierzy się z kosmitami. Grę można pobrać za darmo jeszcze tylko dzisiaj, 27 sierpnia do godziny 15:00. Wybór tego tytułu nie jest przypadkowy, gdyż promuje on kolejną odsłonę serii, czyli Serious Sam 4. Grę możecie już zamówić przedpremierowo dna GOG.

Ponadto, jeśli zamówicie Iron Harvest do 8 września do 15:00, bezpłatnie otrzymacie grę Sudden Strike 4. 

Harvest Sale na GOG.com

Główna wyprzedaż potrwa z kolei do poniedziałku 31 sierpnia. Czas na kupno przecenionych gier będziecie mieli do godziny 15:00 tego dnia. Wśród przecenionych gier, GOG w informacji na temat wyprzedaży wyróżnił kilka gier:

"Zanurz się w mroczny świat zbrodni i kary w Batman – The Telltale Series (-50%). Przetestuj cierpliwość i celność w Sniper Ghost Warrior Contracts (-40%). Rozbuduj industrialne i (rzecz jasna) agrarne imperia w Sid Meier's Civilization IV: The Complete Edition (-75%). Zgotuj sobie kucharską ekipę w Overcooked! 2 Gourmet Edition (-40%) albo też zbierz bandę niestrudzonych łowców zombie w Dying Light: The Following – Enhanced Edition (-70%). A na końcu czeka prawdziwe ostrze kosy – dawka czystego strachu z okazji 25-lecia kultowego horroru - gry Phantasmagoria (-35%)."

GOG przygotował również pakiet gier Quad Damage, w skład którego wchodzą przecenione: Elderborn (-30%), Hedon (-30%), Nightmare Reaper (-20%) i Project Warlock (-60%). Quad Damage możecie kupić do 7 września do 15:00.

Wśród przecenionych gier warto zwrócić swój wzrok na takie tytuły jak:

  • Wiedźmin 3: Dziki GOTY za 44,99 zł (-70 proc.),
  • Disco Elysium za 107,29 zł (-25 proc.),
  • Heroes of Might and Magic 3: Complete za 9,99 zł (-75 proc.),
  • Divinity: Original Sin 2 - Eternal Edition za 178,69 zł (-45 proc.).

Pełną listę przecenionych produkcji znajdziecie pod TYM adresem. 

Więcej o: