Szaleństwo wokół Cyberpunk 2077 trwa. Gra otrzyma własny napój energetyczny - samurajską colę

Premiera Cyberpunka 2077 dopiero za kilka miesięcy, ale kampania promocyjna wokół najnowszej gry studia CD Projekt RED trwa w najlepsze. Okazuje się, że produkcja otrzyma nawet własny napój energetyczny - samurajską colę.

Samurai Cola, to limitowana seria napojów energetycznych marki Rockstar, która powstała we współpracy z twórcami Cyberpunk 2077, czyli studiem CD Projekt RED. Napój będzie dostępny niestety jedynie na rynku amerykańskim, ponieważ promocja skierowana została właśnie do graczy zza Oceanu. Towarzyszy jej również dość interesująca reklama.

Samurai ColaSamurai Cola fot. Rockstar

Czytaj też: Graliśmy już w Cyberpunk 2077. Czy powtórzy sukces Wiedźmina?

Oczywiście machina promocyjna najnowszej gry "Redów" działa również w Polsce. Do sklepów sieci Sinsay w tym tygodniu trafiły koszulki i czapki z logo Cyberpunk 2077 i innymi elementami ze świata gry. Są one dostępne w cenie 19,99 zł (czapki) oraz 29,99 zł (koszulki). Odzież sygnowana logiem gry ma być dostępna również m.in. w sklepach sieci Cropp.

Koszulki Cyberpunk 2077Koszulki Cyberpunk 2077 fot. Sinsay

Cyberpunk 2077 - premiera coraz bliżej

Cyberpunk 2077 ma zawitać na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz na komputery osobiste 19 listopada tego roku. Warto przypomnieć, że premiera produkcji CD Projekt RED była już przekładana dwukrotnie, a gra pierwotnie miała trafić do sklepów w kwietniu.

Ci z was, którym znana jest filozofia przyświecająca nam w tworzeniu gier, wiedzą, że nie wydamy gry, która nie jest gotowa. Zdajemy sobie sprawę, że każda decyzja o przesunięciu premiery kosztuje nas Wasze zaufanie. Jest to jedna z najtrudniejszych decyzji, jakie może podjąć twórca gry. [...] Chcemy, by Cyberpunk 2077 został z Wami na wiele lat. Mamy nadzieję, że po premierze zrozumiecie, dlaczego zdecydowaliśmy się na ten krok.

- tłumaczyli opóźnienie twórcy gry.

Takie asekuracyjne podejście wydaje się dość zrozumiałe. Cyberpunk 2077 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat, na co wpływ miał sukces Wiedźmina 3.

O co chodzi w Cyberpunk 2077?

Cyberpunk 2077 to gra cRPG, oparta na licencji "papierowej" gry fabularnej "Cyberpunk" Tytuł przenosi nas do futurystycznego Night City, którym rządzą gangi i bezduszne megakorporacje.

Jednym z ważniejszych elementów świata gry jest zamiłowanie ludzi do modyfikowania ciała za pomocą tzw. wszczepów, które zwiększają ich możliwości psychofizyczne. Na ulicach Night City spotkamy więc osoby z cybernetycznymi implantami nóg, rąk czy też oczu.

Więcej o: