Xbox Hall of Fame w Polsce. Do wygrania Xbox Series X i roczny abonament Xbox Game Pass

Xbox Hall of Fame zawita także do Polski. Już od 1 października gracze dostaną szansę zapisania się w historii. Na najlepszych czekają nagrody w postaci Xboxa Series X czy rocznego abonamentu Xbox Game Pass

Ósma generacja konsol powoli zaczyna ustępować. PS4 oraz Xbox One szybko jednak nie odejdą do lamusa, ale przed premierą Xbox Series X zaplanowaną na 10 listopada, Microsoft postanowił uhonorować najlepszych, najwytrwalszych graczy, organizując galerię sław, czyli Xbox Hall of Fame. 

Zobacz wideo Sony i Microsoft ruszają na wojnę. PS5 i Xbox Series X to inna wizja przyszłości gier

Polska jednym z 14 krajów z Xbox Hall of Fame

Nasz kraj nie jest już peryferiami jeśli chodzi o technologię. Najwięksi giganci traktują nas priorytetowo jako jeden z najważniejszych rynków. Świadczy o tym chociażby uwzględnienie Polski jako jednego z 14 krajów biorących udział w Xbox Hall of Fame. Wydarzenie będzie trwało od 1 do 19 października. W tym czasie będzie można podreperować swoje statystyki albo wziąć udział w jednej z kilku konkurencji, które pozwolą zapisać się w annałach gamerskiego świata. Xbox wyróżni graczy w następujących kategoriach:

 • Zdobywca osiągnięć - Ile osiągnięć udało ci się odblokować w trakcie trwania tej generacji? (od 22 listopada 2013 roku do 19 października 2020 roku)
 • Władca Game Pass - W Xbox Game Pass pojawiły się setki gier, ale w ile z nich było ci dane zagrać? Graj dalej, a zapewnisz sobie miejsce w Xbox Hall of Fame (od 22 listopada 2013 roku do 19 października 2020 roku)
 • Gamerscore Legend - Myślisz, że zdobyłeś więcej punktów Gamerscore niż ktokolwiek inny w trakcie trwania tej generacji? Zbierz jeszcze więcej w ciągu najbliższych kilku tygodni, aby zagwarantować sobie miejsce w Xbox Hall of Fame (od 22 listopada 2013 roku do 19 października 2020 roku)

Rzecz jasna w tych kategoriach mogą wygrać tylko najbardziej zatwardziali gracze i raczej niemożliwe jest nadgonić siedem lat grania w tak krótkim okresie. Te wyróżnienia przeznaczone są dla najlepszych z najlepszych. Xbox postanowił jednak wyróżnić też inne osoby, które może nie mają tak wybitnych statystyk, lecz świetnie operują padem. Wyróżnienie można zgarnąć w następujących wyzwaniach:

 • Legendarny kapitan Sea of Thieves - Zdobądź jak najwięcej złota w rejsie Athena's Fortune Emissary podczas weekendu kwalifikacyjnego. To wyzwanie jest dostępne tylko dla statusu Pirate Legends, więc jeśli jeszcze go nie masz, zdobądź przynajmniej 50. miejsce w rankingu wszystkich trzech Kompanii handlowych! (od 2 do 4 października)
 • Mistrz Gamerscore - Ile punktów Gamerscore uda ci się zebrać w okresie kwalifikacyjnym? Chcesz uzyskać najlepsze rezultaty, więc starannie wybieraj gry i odpowiednio planuj swoje kroki (od 1 do 19 października)
 • Forza Horizon 4 Okrążenie Hall of Fame - Zbalansuj prędkość, pokonywanie zakrętów i nieustępliwy pęd ku chwale. Twoim celem jest najszybsze okrążenie na specjalnym torze Hall of Fame podczas prowadzenia McLarena Senny 2018 (od 11 października do 22 listopada)
 • Pogromca osiągnięć - Szybkie i łatwe osiągnięcia nigdy nie wyglądały lepiej. Odblokuj ich jak najwięcej w trakcie tygodnia kwalifikacyjnego, aby przejść do historii (od 1 do 19 października)
 • Zabójca zombie State of Decay 2 - Przejdź do sedna problemu. Rozpocznij nową mapę Strefy standardowej i usuń wszystkie serca plagi tak szybko, jak to możliwe - bez żadnej pomocy z trybu dla wielu graczy (od 16 do 18 października).
 

Jakie nagrody można wygrać w Xbox Hall of Fame?

Najlepsi gracze w każdej kategorii otrzymają następujące nagrody:

 • Konsole Xbox Series X
 • Unikalne kolekcjonerskie trofeum Xbox Hall of Fame
 • Limitowaną edycję bluzy z kapturem Xbox Hall of Fame
 • Roczny dostęp do Xbox Game Pass Ultimate

By wziąć udział w Hall of Fame, musicie mieć co najmniej 17 lat, wymagana jest także rejestracja w wydarzeniu na jego oficjalnej stronie. 

Więcej o: