Tanie i wodoodporne głośniki. To dlatego są tak chętnie kupowane

Wodoodporne głośniki sprawdzą się przy wielu okazjach: na wakacjach, w drodze do pracy lub podczas garden party. Są estetyczne, odporne i chętnie wybierane przez kupujących. Co warto o nich wiedzieć? Które marki cieszą się największym zainteresowaniem?

Głośniki JBL: czemu zawdzięczają swoją popularność?

JBL to amerykańska marka, która oferuje sprzęt audio. Głośniki JBL popularność zawdzięczają swojej funkcjonalności, trwałości, a także ciekawemu designowi. Można je znaleźć w samochodach, kinach domowych, systemach Hi-Fi czy zestawach komputerowych. Są dostarczane także do miejsc publicznych, np. do obsługi lotnisk, dużych sal konferencyjnych itd. 

W ostatnich latach szczególną popularność zyskały przenośne głośniki JBL, które można wszędzie ze sobą zabrać i korzystać przez wiele godzin dzięki pojemnemu akumulatorowi. Wyposażone są one w najwyższej jakości membrany, co sprawia, że jakość dźwięku wydobywającego się z urządzenia niczym nie ustępuje temu z domowych systemów Hi-Fi.

Wodoodporne głośniki JBL: JBL FLIP 5 specyfikacja

Wodoodporne głośniki JBL cieszą się dużym powodzeniem na rynku sprzętu audio. Te należące do serii Filip łączą w sobie funkcjonalność, trwałość, a to wszystko w przystępnej cenie. Przeglądając rankingi najlepszych urządzeń bezprzewodowych, bez problemu można zauważyć, że JBL Filip 5 wiedzie prym w większości z nich. Zawdzięcza to m.in.:

 • mocy 20 W; zasilanie akumulatorowe
 • wbudowanemu modułowi Bluetooth
 • odporności na zachlapanie wodą
 • wbudowanym złączom USB, które ułatwiają połączenie głośnika z dowolnie wybranym sprzętem (laptop, smartfon czy tablet).
 • kompaktowej obudowie, która sprawia, że można go wszędzie ze sobą zabrać
 • wytrzymałemu akumulatorowi, który zapewnia do 12 godzin odtwarzania muzyki. 

Głośniki Denon: przede wszystkim jakość

Denon to znany wszystkim audiofilom producent sprzętu audio. Na rynku funkcjonuje już od wielu lat, oferując najwyższej jakości systemy audio do użytku prywatnego i komercyjnego. Denon to nie tylko synonim wysokiej jakości, ale także najnowszych rozwiązań technologicznych. Podążając za panującymi trendami, marka oferuje swoim klientom głośniki bezprzewodowe, które zadowolą najbardziej wymagających klientów. A oto jeden z najchętniej wybieranych modeli:

 • Denon Envaya DSB-250BT (cena około 819 złotych)

To topowy produkt marki, który jest wodoodporny i pyłoszczelny co oznacza, że można go użytkować niemal w każdych warunkach. Posiada system Bluetooth, który umożliwia streaming muzyki z urządzeń zewnętrznych. Głośnik można wykorzystywać jako element zestawu głośnomówiącego. Pracuje na akumulatorze około 13 h, a czas ładowania wynosi około 3,5 h.

Przenośne głośniki wodoodporne: inne marki

Na rynku znajdziemy kilka innych ciekawych propozycji przenośnych głośników. Są to np.:

 • Sencor SSS 6800 Sirius Max (cena około 389 złotych)
 • Sony SRS-XB33 (cena około 389 złotych)
 • Marshall Kilburn II (cena około 819 złotych)
 • Philips TAS6305/00 (cena około 389 złotych).

Wszystkie powyższe modele są wodoodporne i oferują szereg ciekawych rozwiązań, które zaspokoją zróżnicowane potrzeby użytkowników. Poza tym wyróżniają się wytrzymałością i interesującym designem. 

Zobacz wideo Spotify, YouTube Music, Tidal czy Apple Music? Porównujemy najpopularniejsze aplikacje muzyczne
Więcej o: