Awaria Messengera. Użytkownicy zgłaszają problemy z wysyłaniem wiadomości

Około godziny 17:00 w czwartek zaczęły się problemy z komunikatorem Messenger. Użytkownicy zgłaszają problem z dostępem do aplikacji, z której nie można wysyłać i odbierać wiadomości. Problemy dotknęły także inny serwis należący do Facebooka - Instagram.
Zobacz wideo Nie tylko Google. Jakie inne aplikacje mogą przydać się na twoim smartfonie?

Tuż przed godziną 17:00 na portal DownDetector napłynęło niemal siedem tysięcy zgłoszeń dotyczących awarii Messengera. W tym samym czasie problemy dotknęły także inną popularną aplikację należącą do Facebooka - Instagram. 

Awaria Messengera - nie można odbierać i wysyłać wiadomości

Największe problemy zgłaszają użytkownicy, którzy próbują skorzystać z Messengera na komputerze. Część wysyłanych wiadomości w ogóle nie dochodzi do odbiorcy. Użytkownicy w komentarzach podają, że często otrzymują komunikat, że nie mają dostępu do internetu lub że serwis jest w trakcie łączenia się z serwerem. 

Najwięcej zgłoszeń pochodzi z województwa mazowieckiego, śląskiego, wielkopolskiego i pomorskiego. O problemach z dostępem do Messengera informują także użytkownicy z Wielkiej Brytanii. 

Z liczy raportów na godzinę 18:40 wynika, że problem z dostępem do Messegera - zarówno przez aplikację w komórkach, jak i przez komputer, nie został jeszcze rozwiązany. Z ostatnich wpisów wynika, że nie ma problemów z zalogowaniem się do Facebooka, ale cały czas nie ma możliwości wysyłania komunikatów z Messengera.

Więcej o: