Wiedźmin 3 zniknie z Xbox Game Pass. Ostatnia szansa, by ukończyć grę w ramach abonamentu

Wiedźmin 3 oraz cztery inne gry zostaną usunięte z zasobów Xbox Game Pass. Produkcje znikną z biblioteki za dwa tygodnie.

Xbox Game Pass to Netflix dla gier. Usługa pozwala w ramach miesięcznego abonamentu ogrywać produkcję znajdujące się w bibliotece. Jest to przeszło 100 tytułów. Niedługo jednak zasoby Xbox Game Pass skurczą się o pięć gier. 

Zobacz wideo „Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę”. 4 kultowe gry sprzed lat [TOPtech]

Wiedźmin 3 znika z Xbox Game Pass

16 marca z Xbox Game Pass straci pięć gier:

  • Wiedźmin 3: Dziki Gon
  • Bloodstained: Ritual of the Night
  • Kona
  • Alvastia Chronicles
  • Astrologaster

Na grę zostało więc tylko 13 dni. W tym czasie może być trudno ukończyć Wiedźmina 3, ale nie jest to niemożliwe. Najszybsze przejścia gry, tzw. speedrun, to zaledwie 25 godzin. Średnio jednak zabawa zajmuje około 70-100 godzin. Z dodatkami "Serce z Kamienia" oraz "Krew i Wino" rozgrywka wydłuża się do 150 godzin. To mniej więcej trzy miesiące umiarkowanego grania kilka razy w tygodniu. Większe szanse na ukończenie gry mają więc osoby, które rozpoczęły już z nią zabawę, ale i one muszą się śpieszyć. 

Diablo II: Resurrected Diablo II powraca! Oto wszystko, co wiemy o remasterze kultowej gry Blizzarda

Wiedźmin był obecny w usłudze od grudnia 2019 roku. 

Xbox Game Pass - ile kosztuje abonament?

W ramach abonamentu Xbox Game Pass można grać w dowolne gry z biblioteki, bez żadnych dodatkowych opłat. Wystarczy wykupić miesięczną subskrypcję, która nie jest drogą, biorąc pod uwagę liczbę gier, do których dostajemy dostęp. Usługa obejmuje produkcje na konsole Xbox, komputery oraz na urządzenia mobilne z system Android uruchamiane w chmurze (beta). Dostęp do nich zależy od wybranego abonamentu. 

Najwyższy plan to Ultimate i kosztuje 54,99 zł, ale pierwszy miesiąc na próbę to tylko 4 zł. W tej cenie otrzymujemy dostęp do całej biblioteki gier na wszystkie platformy, zniżki i oferty na wyłączność, Xbox Live Gold oraz dostęp do gier Xbox Game Studios w dniu premiery. 

Siedziba CD Projekt w Warszawie, 28 grudnia 2020 CD Projekt przesuwa aktualizację CP2077 i publikacje raportów finansowych

Abonament tylko na PC to koszt 39,99 zł miesięcznie (pierwszy miesiąc za 4 zł), a na konsole 40 zł. 

Więcej o: