Cyberpunk 2077 z kolejną aktualizacją. CD Projekt ma zamiar dalej rozwijać grę

Cyberpunk 2077 dostał kolejną aktualizację do wersji 1.21. To głównie poprawki niewielkich błędów. Ponadto prezes firmy Adam Kiciński powiedział w niedawnym wywiadzie, że CD Projekt planuje rozwijać grę przez lata.

Cyberpunk 2077 tuż po premierze miał wiele kłopotów. CD Projekt na domiar złego stał się ostatnio obiektem ataku hakerów. To wydłużyło oczekiwanie na ważną aktualizację do wersji 1.2, która poprawiła w grze przeszło 500 rzeczy. Niespodziewanie CD Projekt wydał kolejną łatkę do swojej najnowszej produkcji. 

Zobacz wideo Xbox Series X po czterech miesiącach. Czy Microsoft dał radę?

Cyberpunk 2077 z aktualizacją do wersji 1.2

Hotfix 1.21, czyli najnowszą łatkę do Cyberpunk 2077 można już pobrać na wszystkie platformy. Aktualizacja naprawia błędy zarówno w wersjach na konsolę, jak i komputery oraz Google Stadia, usługę cloud gamingu. 

W wersji 12.1 poprawiono przede wszystkim stabilność gry i usunięto najczęściej zgłaszane błędy. Poprawiono poszczególne zadania w Cyberpunk 2077, które uniemożliwiały przejście do następnych etapów rozgrywki.  Ulepszono również działanie całego świata gry. Drobne zmiany dotknęły też interfejs, rozgrywkę oraz efekty wizualne. 

Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077 dostanie 13 dodatków, w tym dziesięć darmowych?

CD Projekt wciąż pokłada nadzieję w Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 nie ruszył tak dobrze, jak życzyłoby sobie polskie studio. Prezes CD Projekt, Adam Kiciński, powiedział jednak w wywiadzie dla Reutersa, że firma nie porzuci gry. Planują doprowadzić ją do stanu, w którym będą dumni z produkcji, co pozwoli sprzedawać ją jeszcze przez wiele lat. 

Niedawno firma zdradziła też plany na najbliższe lata. Jeszcze w tym roku Cyberpunk 2077 ma dostać aktualizację i darmowe DLC. W drugiej jego połowie pojawi się też ważna aktualizacja na PS5 i XSX/O. Studio potwierdziło również, że pracuje nad większymi dodatkami do gry oraz wprowadzeniem do niej elementów rozrywki online.

Statek Ever Given blokujący Kanał Sueski Ever Given utknął również w grze Microsoft Flight Simulator

Więcej o: