Epic Games Store z halloweenową wyprzedażą. Do zgarnięcia 40 zł na gry

Epic Games Store ruszył w poniedziałek z wyprzedażą gier z okazji Halloween. Dodatkowo gracze mogą zgarnąć 40 zł do wydania w wirtualnym sklepie.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Święta to zawsze pretekst do zorganizowania wyprzedaży. W Polsce już niebawem święto zmarłych, a w USA w tym samym czasie mamy Halloween. Czas promocji rozpoczął się jednak już teraz. 

Zobacz wideo 500 mln sprzedanych egzemplarzy. Ta gra nie miała sobie równych. Oto najpopularniejsze gry w historii [TOPtech]

Epic Games Store - wyprzedaż na Halloween

Halloweenowa wyprzedaż już ruszyła i potrwa do 15 listopada do północy. W tym czasie można kupić gry przecenione nawet o 75 proc. W promocji kupicie m.in.:

  • Wiedźmin 3: Dziki Gon, edycja gry roku za 29,80 zł (-80 proc.)
  • This War of Mine za 11,99 zł (-80 proc.)
  • Killing Floor 2 za 24,75 zł (-75 proc.)
  • Zombie Army 4: Dead War za 67,60 zł (-60 proc.)
  • Wolfenstein: The New Order za 35,99 zł (-60 proc.)
  • Wolfenstein: The Old Blood za 35,99 zł (-60 proc.)
  • Maneater za 84,90 zł (-40 proc.)
  • The Medium za 126,75 zł (-25 proc.).

Ponadto Epic zapewnia darmowe koła "Demoniczy dysk EG" do pojazdów w Rocket League. 

Do zgarnięcia jest też kupon o wartości 40 zł do wydania w Epic Games Store. Żeby otrzymać bonus, należy tylko zasubskrybować newsletter Epic Games. Taką możliwość znajdziecie w zakładce Komunikacja lub pod TYM adresem, na dedykowanej wyprzedaży stronie. Kupon jest ważny do 16 listopada do 8:59. Można go wydać na grę, która kosztuje co najmniej 59,99 zł. Oferta nie obejmuje gier w przedsprzedaży, dodatków oraz zakupów w grach.

Darmowe gry Epic Games Store

Epic Games Store od kilku lat raz w tygodniu udostępnia przynajmniej jedną darmową grę, czasem produkcji jest więcej. W tym tygodniu bezpłatnie do biblioteki można dodać Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse. Za darmo produkcję można dostać do 21 października do 17.00, gdy w ofercie pojawi się nowy tytuł.

Więcej o: