PlayStation State of Play zapowiedziane. Nowe gry i zwiastuny już w przyszłym tygodniu

PlayStation zapowiedziało kolejny duże wydarzenie, na którym odkryje karty. Firma zaprezentuje nowe gry i zwiastuny. Pokaz już w przyszłym tygodniu. Co o nim wiemy?

Już niemal dwa miesiące temu odbył się PlayStation Showcase. Firma pokazał wtedy kilka efektownych zwiastunów i zapowiedzi gier od swoich wewnętrznych deweloperów. Zobaczyliśmy zapowiedź "God of War: Ragnarok ", kolejnego "Spider-Mana" czy "Wolverina". Kolejny ważny pokaz już w przyszłym tygodniu.

Zobacz wideo 500 mln sprzedanych egzemplarzy. Ta gra nie miała sobie równych. Oto najpopularniejsze gry w historii [TOPtech]

PlayStation State of Play 

Kolejna odsłona cyklicznej imprezy PlayStation została zapowiedziana na środę 27 października. Pokaz odbędzie się o 23.00 czasu polskiego i będzie transmitowany na YouTube'ie oraz Twitchu. Całość zaplanowano na 20 min. 

W tym czasie mamy zobaczyć produkcje od zewnętrznych współpracowników, spoza rodziny PlayStation Studios. Firma obiecuje świeże materiały z zapowiedzianych już gier, jak i pokaz zupełnie nowych produkcji. Wszystkie na PlayStation 4 oraz PlayStation 5. 

Więcej informacji na temat gier i konsole na stronie głównej Gazeta.pl 

PlayStation Plus na listopad z niespodzianką

Również w środę 27 października powinniśmy otrzymać pełną informację na temat darmowych gier na listopad dla abonentów PlayStation Plus. Zdradzono już jednak część niespodzianek przygotowanych na przyszły miesiąc. Oprócz standardowych produkcji na PS4 i PS5 gracze mają otrzymać darmową aktualizację do "Oddworld: Soulstorm Enhanced Edition".

To, co najciekawsze związane jest jednak z piątą rocznicą PlayStation Virtual Reality. Z tej okazji do PS Plus dorzucone zostaną trzy gry na PSVR. Żeby z nich skorzystać potrzebny są jednak gogle rozszerzonej rzeczywistości od PlayStation.

Więcej o: