Postacie z Naruto pojawią się w grze Fortnite. Nowe wyzwania i stroje już dostępne

Popularna gra, typu "Battle Royale" - Fortnite, nawiązała ponownie współpracę z serią anime Naruto Shippuuden. Od 23 czerwca w grze pojawią się stroje bohaterów z anime, gadżety, misje, a także specjalne mapy nawiązujące do fabuły serii o Naruto.

Naruto to japońska manga autorstwa Masashiego Kishimoto. Fabuła skupia się wokół lisa demona o dziewięciu ogonach, który zaatakował wioskę Konoga. Atak spowodował chaos i śmierć wielu ludzi. Sytuację opanował Czwarty Hokage, poświęcając przy tym własne życie i oddając duszę Bogu Śmierci, aby zapieczętować demona wewnątrz nowo narodzonego dziecka - Naruto Uzumaki. 

Zobacz wideo Zniszczyły niejednego pada i klawiaturę. Oto najtrudniejsze gry w historii [TOPtech]

Fortnite ogłasza współpracę z Naruto

Fortnite nawiązał współpracę z japońskim anime po raz pierwszy jesienią zeszłego roku. Tym razem jednak deweloperzy, oprócz przywrócenia tamtych rozwiązań, przygotowali całą serię nowości nawiązujących do popularnej serii. W grze pojawią się tacy bohaterowie z anime jak Itachi Uchicha, Gaara, Hinata czy Orochimaru. Gracze będą mogli skorzystać z ich strojów, plecaków, kilofów, lotni oraz specjalnych emotikonek. 

W grze pojawią się również nowe miejsca na mapie rozgrywki. Od 24 czerwca do 8 lipca będzie można znaleźć Konohagakure, czyli Wioskę Ukrytą w Liściach. W wiosce będzie można odwiedzić takie miejsce znane z japońskiej serii jak Rezydencja Hokage czy Ichiraku - resutaracja z ramenem. Za dodatkowe punkty PD będzie można odblokować również Dolinę Końca, arenę egzaminów na Chunina, a nawet umysł Naruto, w którym zamieszkuje Kurama (dziewięcioogoniasty lis). 

 

Więcej informacji z gospodarki i świata przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Fortnite. Nowe funkcje w grze już dostępne

Aby zdobywać wspominane punkty, należy wykonywać zadania, które w grze będą zlecać bohaterowie japońskiej mangii - Naruto, Sakura oraz Kakashi. Pierwsze wyzwanie jest już dostępne od 21 czerwca.  

Więcej o: