Nowe sezony hitów i kompletnie świeże tytuły czekają na ciebie w Playerze! Już wiesz co robić wieczorami

Nie masz pomysłu jak możesz spędzić długie, jesienne wieczory, kiedy pogoda nie zachęca do wyjścia z domu? Niezależnie od nastroju i pogody, filmy i seriale będą idealną opcją! Nowości w Playerze wciągną cię do reszty - sprawdź co na ciebie czeka.

Nowości w Player.pl

Serwisy streamingowe oferujące bogatą bibliotekę filmów, seriali i programów rozrywkowych cieszą się ogromną popularnością. Zwłaszcza teraz! Jesienna pogoda zachęca do pozostania w domu, a kiedy nie masz pomysłu na to jak zająć swój czas, z pewnością często włączasz film czy serial aby poprawić sobie humor. W Playerze czekają na ciebie totalnie nowe tytuły, a także kontynuacje ulubionych produkcji. Top Model, Kuchenne Rewolucje, serial Szadź to tylko niektóre z propozycji. Kup pakiet na 30 dni lub na 6 miesięcy i ciesz się nieograniczoną rozrywką.

Seriale w Player.plSeriale w Player.pl Mat. partnera

Serial ,,Herkules" - nowa produkcja 

W Playerze czekają na ciebie nowości - jedną z nich jest serial Herkules, który wciągnie cię od pierwszych kilku minut. Na razie możesz obejrzeć dwa odcinki produkcji - kolejny będzie miał premierę 19 września. To serial kryminalny, który ma w sobie odrobinę humoru. Główny bohater - Herkules, ma ograniczone zaufanie do wszystkich poza sobą i wydaje się być pozbawionym emocji, niezbyt miłym, acz genialnym introwertykiem oraz niezwykły pech do egzaminu do szkoły policyjnej. Policjantka Sylwia Mazur prędzej czy później będzie musiała stanąć na drodze Herkulesa... co z tego wyniknie? Śledź losy bohaterów już teraz!

Seriale w Player.plSeriale w Player.pl Mat. partnera

Serial ,,Papiery na szczęście" - kontynuacja hitu

Jeśli szukasz produkcji, która cię wzruszy z pewnością będzie to serial Papiery na szczęście, który swoją premierę miał w 2021 roku. Opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. A jak to się dalej potoczy? Do obejrzenia masz prawie 170 odcinków, przekonaj się!

Seriale w Player.plSeriale w Player.pl Mat. partnera

Więcej o: