Eurosport Player kończy działalność. Zwraca pieniądze za subskrypcje

Eurosport Player zakończył działalność. Serwis zwraca użytkownikom pieniądze za zapłacone z góry subskrypcje i zachęca do korzystania z platformy Player.pl.

"Eurosport Player oficjalnie zakończył działanie" - taka informacja widnieje na stronie internetowej eurosportplayer.com. Jak czytamy, wydarzenia sportowe można oglądać na stronie Player.pl.

Eurosport Player kończy działalność. Klientom zwracane są pieniądze

Możliwość przedłużania subskrypcji została wstrzymana 14 grudnia. Eurosport Player informuje w komunikacie: "Twoja subskrypcja zakończy się wraz z końcem bieżącego okresu płatnego, jeśli jesteś subskrybentem miesięcznym. Jeśli jesteś subskrybentem rocznym, zamkniemy twoją subskrypcję i zwrócimy ci pieniądze za niewykorzystany okres".

Więcej podobnych informacji przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Eurosportplayer.pl i aplikacja Eurosport Player kończą działalność. Możesz nadal cieszyć się treściami sportowymi z Eurosportu w serwisie Player.pl. Koniec działania Eurosport Playera w Polsce oznacza, że od teraz w jednym serwisie streamingowym otrzymasz dostęp zarówno do treści rozrywkowych, jak i sportu, który kochasz. Nadal będziesz mógł cieszyć się wszystkimi naszymi artykułami sportowymi na Eurosport.pl, z mnóstwem najnowszych wiadomości, wyników i artykułów sportowych, ale płatne treści wideo nie będą już dostępne

- podkreślono w komunikacie.

Koniec Eurosport Player. Jak aktywować voucher w Player.pl?

Klienci serwisu Eurosport Player otrzymywali mailowo jesienią ubiegłego roku vouchery, zapewniające czasowy (miesięczny lub roczny) bezpłatny dostęp do pakietu Eurosport Extra + Player.pl z reklamami. Aby aktywować voucher, należy założyć konto w serwisie Player.pl, wybrać z górnego menu strony opcje "Oferta" i "Zrealizuj voucher", we wskazanym polu wpisać 9-znakowy kod przypisany do vouchera i kliknąć przycisk "Sprawdź".

Zobacz wideo Wybieramy najlepsze gry 2022 roku. Elden Ring? Wysoko. Ale zwycięzca mógł być tylko jeden [TOPtech]
Więcej o: