Eurosport Player kończy działalność. Zwraca pieniądze za subskrypcje

Eurosport Player zakończył działalność. Serwis zwraca użytkownikom pieniądze za zapłacone z góry subskrypcje i zachęca do korzystania z platformy Player.pl.

"Eurosport Player oficjalnie zakończył działanie" - taka informacja widnieje na stronie internetowej eurosportplayer.com. Jak czytamy, wydarzenia sportowe można oglądać na stronie Player.pl.

Platformy VOD w PolsceNajpopularniejsze serwisy sVOD w Polsce. Netflix umiera? Bzdura

Eurosport Player kończy działalność. Klientom zwracane są pieniądze

Możliwość przedłużania subskrypcji została wstrzymana 14 grudnia. Eurosport Player informuje w komunikacie: "Twoja subskrypcja zakończy się wraz z końcem bieżącego okresu płatnego, jeśli jesteś subskrybentem miesięcznym. Jeśli jesteś subskrybentem rocznym, zamkniemy twoją subskrypcję i zwrócimy ci pieniądze za niewykorzystany okres".

Więcej podobnych informacji przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Eurosportplayer.pl i aplikacja Eurosport Player kończą działalność. Możesz nadal cieszyć się treściami sportowymi z Eurosportu w serwisie Player.pl. Koniec działania Eurosport Playera w Polsce oznacza, że od teraz w jednym serwisie streamingowym otrzymasz dostęp zarówno do treści rozrywkowych, jak i sportu, który kochasz. Nadal będziesz mógł cieszyć się wszystkimi naszymi artykułami sportowymi na Eurosport.pl, z mnóstwem najnowszych wiadomości, wyników i artykułów sportowych, ale płatne treści wideo nie będą już dostępne

- podkreślono w komunikacie.

TOPtechiPad 10 (2022) po trzech miesiącach. Świetny tablet z bolesnymi kompromisami [TOPtech]

Koniec Eurosport Player. Jak aktywować voucher w Player.pl?

Klienci serwisu Eurosport Player otrzymywali mailowo jesienią ubiegłego roku vouchery, zapewniające czasowy (miesięczny lub roczny) bezpłatny dostęp do pakietu Eurosport Extra + Player.pl z reklamami. Aby aktywować voucher, należy założyć konto w serwisie Player.pl, wybrać z górnego menu strony opcje "Oferta" i "Zrealizuj voucher", we wskazanym polu wpisać 9-znakowy kod przypisany do vouchera i kliknąć przycisk "Sprawdź".

Zobacz wideo Wybieramy najlepsze gry 2022 roku. Elden Ring? Wysoko. Ale zwycięzca mógł być tylko jeden [TOPtech]
Więcej o: