Największy ukraiński serwis medialny już w Polsce. Sprawdzamy ofertę MEGOGO

Kilkadziesiąt kanałów telewizji online oraz bogata biblioteka filmów i seriali na żądanie. W Polsce zadebiutowała właśnie największa ukraińska platforma streamingowa. Ile kosztują pakiety i co znajdziemy w ofercie serwisu? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Premiera platformy SkyShowtime to nie jedyny znaczący debiut na polskim rynku VOD. 7 lutego nad Wisłę zawitał serwis MEGOGO, w ofercie którego znajdziemy zarówno linearne kanały telewizyjne, jak i bibliotekę filmów i seriali - dostępnych w ramach subskrypcji lub w modelu na żądanie.

Zobacz wideo Wybieramy najlepsze gry 2022 roku. Elden Ring? Wysoko. Ale zwycięzca mógł być tylko jeden [TOPtech]

MEGOGO  to międzynarodowa spółka  założona w 2011 roku w Kijowie w Ukrainie. Serwis działa dziś w 14 krajach, a część katalogu jest dostępna na całym świecie.

MEGOGO już w Polsce. Jak wygląda oferta platformy?

MEGOGO na polskim rynku oferuje trzy pakiety: STARTOWY za 9,99 zł, OPTYMALNY - 29,99 zł oraz MAKSYMALNY - 39,99 zł. Obecnie obowiązuje jednak promocja, w ramach której każdy z pakietów jest o 30 procent tańszy (odpowiednio 6,99 zł, 20,99 zł i 27,99 zł).

MEGOGOMEGOGO MEGOGO

Jeśli chodzi o pakiet PODSTAWOWY, to w ofercie znajdziemy 40 kanałów telewizyjnych, w tym takie stacje jak Polsat, TVN, Puls HD, Stopklatka, Zoom TV, TVP World, P1, Tele 5 czy TVS.  

Oferta pakietu OPTYMALNEGO jest już znacznie bogatsza (80 kanałów), bo dodatkowo otrzymujemy dostęp m.in. do stacji Eleven Sports (1, 2, 3, 4), Nickelodeon, Alekino+, Mini Mini+, Planete+, TVN24, TVN BIS, Comedy Central, Paramount Network BBC First czy MTV. 

W pakiecie MAKSYMALNYM znajdziemy natomiast 95 kanałów. Dodatkowo pojawia się tu m.in. BBC Earth, Canal+ Sport 5, teletoon5, CBS Europa, Sundance TV, Fox, Disney Channel, National Geographic HD, oraz kanały FilmBox. 

MEGOGOMEGOGO MEGOGO

W dwóch droższych pakietach, poza kanałami telewizyjnymi, otrzymujemy też dostęp do biblioteki 1400 filmów, seriali i animacji. Wśród filmów dostępnych w ramach subskrypcji znajdziemy m.in. "Parasite", "Młodość", "Winni", "Tylko Bóg wybacza", "Midsommar. W biały dzień" czy "Killer". 

MEGOGOMEGOGO MEGOGO

Do tego dochodzi katalog filmów i seriali Premium dostępnych w modelu VOD (za dodatkową opłatą). Możemy je wykupić lub wypożyczyć. Przykładowo "Thor: Miłość i grom" kosztuje 52,99 zł (w wersji HD), 47,99 zł (w wersji SD) lub 0,99 zł (wypożyczenie na dwa dni). Z kolei "IO", czyli nominowany do Oscara film Jerzego Skolimowskiego jest dostępny do wypożyczenia na 14 dni za 99 groszy.

Katalog filmów dostępnych w modelu subskrypcyjnym i transakcyjnym został zgromadzony dzięki owocnej współpracy z ważnymi partnerami z rynku polskiego i międzynarodowego. W związku z tym w serwisie medialnym MEGOGO prezentowane będą oferty takich firm jak Disney, Monolith Films, Media Squad, Gutek Film

- wyjaśnia Artur Pacuła, szef polskiego oddziału MEGOGO.

MEGOGOMEGOGO MEGOGO

MEGOGO już w Polsce. Na jakich platformach jest dostępny?

Serwis MEGOGO jest dostępny na Smart TV i dekoderach z systemem Android TV/Google TV, Tizen, WebOS, smartfonach z systemem Android i iOS, urządzeniach Apple TV, konsoli Xbox oraz komputerach z systemem macOS i Windows.

MEGOGOMEGOGO MEGOGO

MEGOGO umożliwia na zatrzymywanie transmisji na żywo i ich nagrywanie. Za pomocą usługi można podłączyć 5 urządzeń do jednego profilu.

Więcej o: