Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Jasionce- strategiczne miejsce dla rozwoju polskiego biznesu, kultury i nauki.

CWK w Jasionce to najnowocześniejszy obiekt biznesowy na Podkarpaciu.

Położony w bliskiej okolicy lotniska Rzeszów-Jasionka, na terenie Parku Naukowo-Technologicznego Aeropolis, 10 minut od centrum stolicy województwa jest doskonałym miejscem do organizacji różnego rodzaju wystaw, targów, konferencji czy szkoleń. Na całkowitą powierzchnię Centrum, która wynosi 28 000 m2 składają się: 15 sal konferencyjnych, sala kongresowa wyposażona w prawie 900 miejsc siedzących, przestrzeń wystawiennicza o wielkości 16 000m2, a także 2 sale restauracyjno-bankietowe. Dzięki znakomitej lokalizacji i bogatej ofercie kalendarz CWK do końca roku wypełniony jest wieloma ciekawymi wydarzeniami o randze lokalnej, ogólnopolskiej, a nawet międzynarodowej.

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Jasionce to największy i najnowocześniejszy obiekt wystawowy w województwie podkarpackim. Oryginalny budynek ze szklaną kopułą usytuowany został w pobliżu zmodernizowanego portu lotniczego w Jasionce stanowi doskonałą bazę wypadową. Cechą charakterystyczną Centrum jest wielofunkcyjność - części wystawiennicza i kongresowa mogą funkcjonować niezależnie względem siebie lub łączyć się w jedną przestrzeń.

W najbliższym czasie w CWK w Jasionce odbędzie się wiele wydarzeń istotnych zarówno dla nauki, techniki, jak i polskiej gospodarki. Jednym z nich będzie Kongres "590", który został objęty patronatem honorowym prezydenta RP, Andrzeja Dudy. Wydarzenie odbędzie się 17 i 18 listopada, a jego celem ma być wymiana idei i doświadczeń polskich specjalistów z zakresu biznesu, nauki, polityki i legislacji. Ponadto w grudniu Centrum Wystawienniczo-Kongresowe zaprasza do udziału w Targach Lotniczych, które odbędą się w niedzielę 11 grudnia oraz Jarmarku Świątecznym i Targach Rękodzieła, zaplanowanych na weekend 17-18 grudnia. Natomiast nowy 2017 rok zainauguruje w CWK jedna z ważniejszych konferencji organizowanych w Polsce od 2007 roku - Forum Europa-Ukraina 2017.

CWK jest miejscem, w którym można zapoznać się z najnowszymi trendami, nawiązać kluczowe kontakty biznesowe, ale również zaprezentować swoją ofertę potencjalnym klientom. Szerokie możliwości, jakie daje ogromna powierzchnia wystawowa Centrum sprawia, że jego oferta jest bardzo elastyczna i sprosta nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom klienta.

embed