Nowatorskie rozwiązanie dla e-sklepów - ponad 16 500 punktów odbioru paczek w całej Polsce

Otwierasz właśnie sklep internetowy i szukasz najlepszego rozwiązania na dostawy Twoich produktów? Zależy Ci na szerokim zasięgu, atrakcyjnych cenach oraz zaufanym partnerze w biznesie? Masz ograniczone środki na koszty integracji? A może Twój e-sklep działa już z sukcesem na rynku, ale wciąż go udoskonalasz? Mamy dla Ciebie nowoczesne rozwiązanie w dostawie paczek na terenie całej Polski. Ponad 16 500 punktów nadawczo-odbiorczych, gdzie wygodnie nadasz paczkę, a Twój klient bezproblemowo ją odbierze. Wszystko w jednym miejscu, bezpiecznie, pewnie i w konkurencyjnej cenie.

Nowoczesne rozwiązanie

Problemy są po to, żeby je rozwiązywać. To było głównym przesłaniem dla stworzenia miejsca bliskapaczka.pl.

Coraz większa liczba dostawców, każdy z nich działa niezależnie przekonując Ciebie, że jego oferta jest najlepsza (kurierzy, punkty InPost, Poczta Polska itd.). Do tego rosnące ceny dostaw kurierskich, narastające koszty integracji oraz pojawiające się oczekiwania pro-ekologiczne wobec przewoźników i dostawców powodują piętrzący się kłopot z podejmowaniem decyzji.

A gdyby tak wszystko połączyć w jedną, spójną całość, ułatwiając życie zarówno e-sklepom, jak i ich klientom? Nam się to udało!

Bliskapaczka.pl to nowoczesne rozwiązanie typu "click&collect" zintegrowane na jednej mapie. Obecnie jest to ponad 16 500 punktów nadawczo-odbiorczych w całym kraju i liczba ta stale rośnie. Bliskapaczka.pl dociera do każdego miejsca w Polsce, stanowiąc najgęstszą sieć dostawców paczek jak do tej pory.

Na mapie bliskapaczka.pl znajdują się m.in. takie punkty nadawczo-odbiorcze, jak:

. firmy kurierskie, . kioski RUCH-u, . paczkomaty InPost, . placówki Poczty Polskiej, . stacje benzynowe Orlen i Lotos, . sklepy sieci Żabka oraz FreshMarket. Teraz każdy klient ma szeroki wybór i dużą swobodę w odbiorze Twojej paczki gdziekolwiek jest - czy w drodze do pracy, czy na zakupach. Wygodnie, w dogodnym miejscu i o dogodnej porze. Wystarczy, że wdrożysz w koszyku Twojego e-sklepu wtyczkę bliskapaczka.pl a Twój Klient korzystając z mapy kliknie wybraną lokalizację i paczka jest już w drodze. Twój klient sam decyduje, a przez to Twój biznes staje się bardziej atrakcyjny.

Najtańsza oferta handlowa na rynku

Jak coś jest dobre, to sporo kosztuje? Niekoniecznie. Dzięki ogólnopolskiej skali i coraz większej liczbie nowych punktów nadawczo-odbiorczych , jesteśmy w stanie wynegocjować jak najkorzystniejsze warunki współpracy z różnymi dostawcami. Tylko u nas nadanie paczki już od 5,66 złotych brutto!

A jeśli Twój dotychczasowy dostawca jest tańszy, bez problemu zintegrujemy go na naszej mapie. Dzięki temu zwiększysz zasięg swoich dostaw u Twoich dotychczasowych partnerów, na najkorzystniejszych dla Ciebie warunkach.

Masz e-sklep, ale boisz się zmian?

Bez obaw. Jeżeli korzystasz już z rozwiązania e-commerce typu Magento, Prestashop czy WooCommerce, to mamy dla Ciebie gotowy plug-in, który pomożemy zaimplementować w Twoim sklepie. Potwierdzony czas wdrożenia to kilka dni. Jedna wtyczka, a wiele rozwiązań.

Dodatkową korzyścią jest nowoczesny design, intuicyjny i zorientowany na użytkownika, gdzie w kilku "klikach" łatwo i wygodnie dokonuje się zakupu. Dzięki braku konieczności wypełniania skomplikowanych formularzy, Twoja konwersja na e-sklepie rośnie.

Bliskapaczka.pl to jedno, łatwe w obsłudze narzędzie, dające wiele możliwości i zwiększające Twoją sprzedaż.

Zapraszamy Cię do wypróbowania naszego rozwiązania i zapoznania się z aktualną mapą 16 500 punktów nadawczo-odbiorczych w Polsce oraz z naszą ofertą specjalnie dla Ciebie. Szczegóły pod adresem: https://bliskapaczka.pl/ Make your shopping cart great again!

embed
embed
embed