Meble Mirjan24 - ekspansja na rynek europejski

W 2017 roku wartość polskich mebli, które zostały wyeksportowane osiągnęła 8,02 mld euro, czyli o 9,01 proc. więcej niż w 2016 r. według danych przygotowanych przez Centrum Analiz Biznesowych. Tym samym zajmując 4 miejsce, jako eksporter mebli na świecie. Udział w wyniku polskiej branży meblowej ma także producent mebli tapicerowanych Mirjan. Firma należąca do słynnego zagłębia meblowego w południowej Wielkopolsce.

W 2017 roku wartość polskich mebli, które zostały wyeksportowane osiągnęła 8,02 mld euro, czyli o 9,01 proc. więcej niż w 2016 r. według danych przygotowanych przez Centrum Analiz Biznesowych. Tym samym zajmując 4 miejsce, jako eksporter mebli na świecie. Udział w wyniku polskiej branży meblowej ma także producent mebli tapicerowanych Mirjan . Firma należąca do słynnego zagłębia meblowego w południowej Wielkopolsce.

Mirjan24 - europejski sukces polskiej firmy

Czy można było przypuszczać 25 lat temu, że dziś firma z Łęki Mroczeńskiej, małej miejscowości na południu Wielkopolski, osiągnie międzynarodowy sukces? Rodzinne zaangażowanie, konsekwencja i solidna praca zaowocowało rozpoznawalnością nie tylko na rynku polskim. W 2017 roku możemy zaobserwować, jak firma Mirjan obsługuje sprzedaż internetową w takich krajach poza Polską, jak Niemcy, Węgry, Słowacja, Czechy.

Tymczasem zwiększa się zapotrzebowanie taboru samochodów dostawczych, stąd flota firmy Mirjan osiąga liczbę 120 aut dostawczych. Tworząc tym samym nowoczesny siatkę logistyczną, będącą w stanie obejmować całym zasięgiem kolejne kraje.

Własna flota samochodowa przyniosła jeszcze jedną korzyść, a mianowicie darmowy transport i całkowitą kontrolę nad każdym etapem zamówienia. Od produkcji mebli, aż po dostarczenie mebli pod drzwi klienta.

xx x

Mirjan i nowy sklep internetowy

Po sukcesie na rynkach 5 krajów europejskich przyszedł czas na otwarcie sklepu internetowego w Rumunii. Podobnie, jak w już działających sklepach oferuje tam swoje flagowe produkty mebli tapicerowanych własnej produkcji. Jednak, aby ułatwić dostęp do artykułów wyposażenia wnętrz firma poszerzyła ofertę o meble skrzyniowe. Oznacza to, że w jednym miejscu znajdziesz zarówno kanapę, narożnik, szafę, stół, meble łazienkowe, kuchenne, a nawet ogrodowe, co znacznie ułatwia zakupy klientom.

Flagowe meble dumą Mirjan24

Firma Mirjan jako producent mebli tapicerowanych z 25 letnim doświadczeniem może pochwalić się jakością swoich produktów, które są rozpoznawalne i doceniane od lat. Ponadczasowa, nowoczesna forma to cechy charakterystyczne narożników. Najchętniej wybieranym narożnikiem w 2017 roku był Tony Bis. Wybitnie wygodny narożnik w kształcie litery "U" jest ozdoba salonów w mieszkaniach Polaków, ale także klientów z innych krajów europejskich.

xx x

Mirjan24 na Topie

Trendy wnętrzarskie gnają przed siebie zmieniając się, jak w kalejdoskopie. Jednak w świecie wnętrzarskim mamy tak, jak w modzie - małą czarną. Taką bezpieczną przystanią są klasyczne kolory czy proste formy mebli, trzymające się w ryzach standardów.

Opanowanie wnętrzarskich trendów może czasem przypominać bezsensowną pogoń, jednak sklep internetowy Mirjan24 przetłacza nowinki na modna ofertę mebli do Twojego domu. Ugładzone i udomowione trendy pojawiają się w postaci nowych kolekcji, które swoją twarz zwracają do skandynawskich lub retro klimatów, czy czysto nowoczesnych form. Czasem nowe trendy objawiają się w postaci modnej kolorystyki, tkanin, czy form mebli. Niekiedy widzimy lekki akcent kolorystyczny z palety Instytutu Pantone, a innym razem egzotyczną ferię barw inspirowaną targami Salone del Mobile.