A może w tym roku prawdziwy Bal Sylwestrowy?

Zastanawiacie się jak spędzić w tym roku noc sylwestrową? Wyjazd to za duże przedsięwzięcie, a domówki i hotelowe wnętrza nie kuszą wyjątkowością? Świetnym rozwiązaniem może być wyjście na prawdziwy Bal Sylwestrowy - jak jedyny w Warszawie Wielki Gatsby w Pałacu Zamoyskich. Bal w stylu szalonych lat 20-tych minionego stulecia, pełen elegancji i z odrobiną dekadencji!

Eleganckie wnętrza Pałacu Zamoyskich przy Foksal 2 w Warszawie są doskonałą scenerią dla sylwestrowej zabawy z rozmachem właściwym dla Balu Sylwestrowego. 31 Grudnia wypełni je dekadencki nastrój w stylu Wielkiego Gatsby, a nieprzerwany festiwal atrakcji zaskoczy gości rozmachem i pomysłowością!

Oprawę muzyczną wieczoru stworzy Grupa Symphonica – symfoniczne brzmienie z najlepszymi polskimi wokalistami. Jedenastu muzyków w największych przebojach muzyki światowej. Muzyka na żywo porwie do tanecznego szaleństwa wszystkich gości.

Na scenach pałacu wystąpi także najlepszy zespół coverowy w Polsce – Life Club Band – znany przede wszystkim z muzycznych produkcji telewizyjnych, oraz popularni DJ’e z muzykami Live Act do których dołączy międzynarodowa gwiazda Live Act - wokalista John James.

Goście będą mogli także podziwiać grupę najbardziej wszechstronnych tancerek w kraju w autorskiej choreografii oraz spektakularne i zaskakujące widowisko akrobatyczne w wykonaniu finalistów programu „Mam Talent”. Dwa żywioły – pokaz siły Alter Trio oraz delikatność i gracja Duo Stilla.

O dobry nastrój i dynamiczny przebieg wieczoru zadba gospodarz tego wyjątkowego wydarzenia - Robert Kochanek – popularny tancerz i choreograf, laureat wielu turniejów tańca oraz elegancki showman o właściwym Wielkiemu Gatsby wyczuciu estetyki i rytmu nocy. To on wcieli się w rolę przewodnika po atrakcjach tego wydarzenia sezonu!

Na Balu obowiązywać będzie strój wieczorowy, zachęcamy też do eksperymentów ze stylizacjami, by  nawiązać do kreacji z epoki. Na miejscu czekały będą charakterystyczne dla tamtych lat dodatki – kapelusze, boa z piór, długie naszyjniki z pereł itp. – które przeniosą każdy strój do czasów z wizji Wielkiego Gatsby.

Na wszystkich gości czekać będzie wykwintne menu oraz ekskluzywny open bar.

Przeżyj tę wyjątkową noc w pałacu wypełnionym światłem, muzyką i fantastyczną atmosferą.

 

Zapraszamy do Pałacu Zamoyskich!

Więcej informacji o programie i zaproszeniach:

www.balsylwestrowy.com.pl

https://www.facebook.com/events/475277436331907/

https://www.instagram.com/endorfinafoksal/