Oferta Allegro Smart! - poznaj 4 powody, dla których warto z niej skorzystać

Z roku na rok grono polskich e-konsumentów stale się powiększa. Potwierdzają to liczne podsumowania i raporty z branży e-commerce (m.in. Gemius czy Interaktywnie.com). Wraz z rozszerzającą się grupą e-klientów, wzrastają ich wymagania względem sklepów online. Odpowiedzią na współczesne potrzeby internautów jest oferta Allegro Smart! - co warto o niej wiedzieć?

Po pierwsze: oszczędność

Niejednokrotnie, gdy przed finalizacją transakcji zakupowej doliczane zostają koszty dostawy, entuzjazm z dokonanych zakupów ulega znacznemu obniżeniu. Cena przesyłek, nawet jeśli nie przekracza 10 zł, może okazać się dużym obciążeniem dla budżetu, zwłaszcza, gdy często kupujemy przez Internet. Nic więc dziwnego, że niższa lub gratisowa dostawa to często poszukiwany atut zakupów w sieci. Przykładem oferty, która może zagwarantować to użytkownikom jest Allegro Smart! – usługa, która w ramach jednorazowej opłaty abonamentowej uprawnia do korzystania z nielimitowanej liczby darmowych dostaw.

Jak to wygląda w praktyce? Koszt abonamentu to jedna roczna opłata równa 49 zł. Wystarczy dokonać zakupów za minimum 40 zł od jednego sprzedającego i wskazać na miejsce ich doręczenia. Dostawa do punktu odbioru na Allegro wynosi średnio 8 złotych, więc koszt Allegro Smart! zwraca się już po kilku zamówieniach.

Po drugie: wygoda

Jedną z przyczyn tzw. dysonansu pozakupowego u e-konsumentów jest opóźniona i nieprofesjonalna dostawa. Ma to najczęściej związek z godzinami pracy firm kurierskich, a co za tym idzie: nieudanymi próbami doręczenia. Z tego powodu Allegro Smart! proponuje wygodny sposób dostarczenia przesyłki. Wystarczy wybrać jeden z ponad 18 tysięcy Paczkomatów lub punktów odbioru (m.in. sklepy Żabka, stacje Orlen, placówki Poczty Polskiej, salony RUCH-u), który znajduje się w pobliżu np. domu czy miejsca pracy.

Zamówienie, zamiast oczekiwać u sąsiadów lub w pobliskim lokalu (jak to często się zdarza w przypadku usług kurierskich), będzie bezpiecznie przechowane w wyznaczonym miejscu do momentu odbioru przez klienta. Dodatkowo, w ramach Allegro Smart! obowiązują darmowe przesyłki za pośrednictwem listu (ekonomicznego lub priorytetowego) i paczki poleconej.

Po trzecie: gwarancja darmowych zwrotów

Aby mieć pewność, że użytkownicy oferty Allegro Smart! będą w pełni usatysfakcjonowani z zakupów, w ramach usługi udostępniono możliwość darmowych zwrotów. W przypadku zmiany decyzji lub nietrafionego zakupu wystarczy zwrócić przesyłkę w określonym Punkcie odbioru – dokładnie w tym samym, z którego odbieraliśmy naszą przesyłkę.

Po czwarte: Allegro Smart! Week

Czwartym powodem, dla którego warto rozważyć wykupienie lub przedłużenie abonamentu, jest dostęp do wyjątkowych Smart! Okazji, a więc wyselekcjonowanych ofert w atrakcyjnej cenie. Co więcej, od 30.09 do 05.10 trwać będzie Smart! Week, a więc tydzień największych promocji na platformie Allegro.

Darmowa dostawa z możliwością wyboru wielu wariantów (od Paczkomatów, przez punkty odbioru, po listy i przesyłki polecone), bezpłatne zwroty oraz dostęp do wyjątkowych promocji – wszystko to sprawia, że z oferty Allegro Smart! korzysta coraz więcej internautów. To doskonała propozycja dla osób, które doceniają zalety kupowania online. Mając na względzie cztery powyższe argumenty, warto zdecydować się na skorzystanie z tej innowacyjnej usługi – zwłaszcza przed rozpoczęciem Allegro Smart! Week.