Moc prezentów na Święta od Huawei Mobile Services

Spraw sobie i bliskim jeszcze więcej radości na Święta dzięki podarunkom od Huawei Mobile Services. Do wygrania jest ponad 100. urządzeń, a także akcesoria i kody cyfrowe!

Huawei Mobile Services (HMS), czyli oddział usług mobilnych Huawei, hucznie obchodzi okres świąteczny, rozdając ponad 100. urządzeń Huawei oraz kodów. Na użytkowników codziennie czeka nowa odsłona akcji trwającej do 31 grudnia.

 To był przełomowy rok dla usług mobilnych Huawei. Liczne sukcesy celebrowały sklepy: Motywy Huawei i Huawei AppGallery, a premiery miały: Przeglądarka Huawei i Huawei Assistant.

W okresie okołoświątecznym każde z tych czterech innowacyjnych rozwiązań zostanie gospodarzem własnego konkursu.

Otwórz się na radość korzystania z usług mobilnych Huawei, a otrzymasz szansę na wygranie jednej z wielu atrakcyjnych nagród.

  • Motywy Huawei to innowacyjny sklep z tysiącami unikatowych motywów dostępnych poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Wśród nich znajdują się zarówno proste tła, jak i kompleksowe interfejsy tworzone przez wybitnych artystów. Poczuj świąteczny nastrój razem z Motywami Huawei - do wygrania jest nie tylko pięć smartfonów Huawei P30, lecz także liczne tablety, smartwatche i nie tylko. Aby wziąć udział w konkursie, dokonaj zakupu w sklepie za pomocą swojego Huawei ID pomiędzy 21 a 25 grudnia.
  • Huawei Assistant to nowy, kompleksowy i inteligentny pomocnik spełniający wszystkie potrzeby użytkownika w obrębie całego ekosystemu Huawei. Co tydzień do 1 stycznia Asystent HMS rozdaje po flagowym smartfonie Huawei P30 Pro. Dołącz do programu testowego early birds i przekaż swoją opinię.
  • Przeglądarka Huawei to realna alternatywa dla innych przeglądarek dostępnych na smartfonach. Pełna integracja z ekosystemem Huawei pozwala na jeszcze lepszą personalizację i dopasowanie otrzymywanych informacji. Zostań członkiem grupy HMS FANS CLUB na Facebooku, opublikuj zrzut ekranu ze swojej Przeglądarki Huawei, a może pod Twoją choinką znajdziesz jedną z 15. sztuk smartfonu Huawei P30 Pro lub zegarek Huawei Watch GT2 Sport Black. Loteria trwa do 31 grudnia.
  • Huawei AppGallery, dzięki swoim inteligentnym algorytmom rekomendacji i ekskluzywnej zawartości, to najbardziej zorientowany na użytkownika sklep z aplikacjami. Zrób w nim zakupy do 19 grudnia, a weźmiesz udział w losowaniu 15. smartfonów Huawei P30 Pro i 17. zestawów słuchawek Freebuds 3. Dodatkowo do wygrania są punkty do wykorzystania w Huawei AppGallery.

Doskonałym dopełnieniem akcji świątecznych jest specjalna 50-procentowa zniżka na wszystkie usługi w Chmurze Huawei.

Konkursy prowadzone są na stronie https://HUAWEImobileservices.com/xmas/, a także na kanałach Huawei Mobile Services na Twitterze i Facebooku.