Auta na minuty, dni, tygodnie a teraz nawet miesiące.

4mobility poszerza ofertę w odpowiedzi na nowe potrzeby użytkowników poszukujących bezpieczeństwa w czasie pandemii. Wzbogacona o pakiety tygodniowe i miesięczne oferta staje się alternatywą nie tylko dla komunikacji miejskiej ale także dla klasycznych wypożyczalni i leasingu. Użytkownicy aplikacji mogą również skorzystać z opcji "Black", czyli wynajmu nieobrandowanych samochodów.

4mobility wychodzi na przeciw potrzebom użytkowników

Powrót do szkoły oraz wciąż trwające ograniczenia związane z pandemią zintensyfikowały ruch na drogach. Obecnie częściej wybieramy auta niż komunikację miejską, również ze strachu przed zagrożeniem zachorowania na COVID-19. Pandemia sprawiła, że potrzeby konsumentów zmieniły się. Wychodząc naprzeciw zmianom, 4Mobility zajmujące się carsharingiem, poszerzyło ofertę usług, dostosowując się do potrzeb obecnej sytuacji na rynku.

Wystarczy aplikacja aby wynająć auto na dłużej

Auta można wynająć już nie tylko na minuty, aplikacja umożliwia wypożyczenie samochodu na dzień, tydzień lub miesiąc – wszystko w zasięgu kilku kliknięć. Dzięki obsłudze zdalnej i minimum formalności (wystarczy aplikacja i prawo jazdy), auto można wypożyczyć w dowolnym momencie, bez konieczności wcześniejszej rezerwacji. To wszystko sprawia, że jest to dobra alternatywa dla klasycznych wypożyczalni samochodów.

Doba już od 129 zł. Paliwo i parkometry w cenie

Oferta jest także korzystna cenowo, auto na dobę można wynająć już za 129 zł, auto w pakiecie tygodniowym można wypożyczyć od 549 zł, natomiast ceny pakietów miesięcznych zaczynają się od 1799 zł.

W większości pakietów koszty paliwa i parkometrów pokrywa 4mobility, jednak możemy wybrać też takie, w których użytkownik dba o to we własnym zakresie. Niewątpliwą zaletą jest również fakt, że samochód podczas rezerwacji dostępny jest wyłącznie do naszej dyspozycji. Dla tych, którzy chcieliby się poczuć jak we własnym aucie, 4mobility wprowadziło usługę - „4Mobility Black”, polegającą na możliwości wypożyczenia aut bez oklejenia, głównie modeli premium, takich jak AUDI A3 i Q2. Usługa jest zupełną nowością na polskim rynku carsharingu.

„Staramy się być zawsze na bieżąco z potrzebami klientów oraz dostosowywać się do zmieniających warunków na rynku. 4Mobility black” jest to kolejny etap ewolucji naszej oferty w kierunku premium. Badania spółki oraz analiza ofert dostępnych za granicą pokazały, że istnieje taka potrzeba wśród klientów. Co ważne, w żadnej konkurencyjnej aplikacji podobna oferta nie jest dostępna. Cieszymy się, że możemy spełniać oczekiwania naszych klientów na najwyższym poziomie”– podsumowuje Paweł Błaszczak, prezes zarządu 4Mobility.

Co tydzień inne auto

Prócz korzystnych cen 4Mobility daje swoim użytkownikom przede wszystkim dużą elastyczność. Choć zdecydowaną większość floty stanowią samochody Audi, to aplikacja umożliwia również wynajem samochodów elektrycznych, a także ekonomicznego Hyundaia i30.”. Dzięki współpracy z marką Audi flota 4Mobility została znacznie zwiększona, dzięki temu wzrosła także dostępność samochodów: https://www.youtube.com/watch?v=ozPjYXLRYIE

Aplikację mobilną 4mobility carsharing możesz pobrać TUTAJ

4Mobility SA jest jednym z pionierów i liderów świadczących na polskim rynku usługi carsharingu. Jej model biznesowy zakłada wykorzystanie przez klientów autorskiej aplikacji mobilnej, dzięki której można bezpiecznie i z dowolnego miejsca dokonać rezerwacji samochodu. Spółka świadczy swoje usługi w Warszawie, Poznaniu, Siedlcach, Trójmieście i Rzeszowie.

4Mobility SA powstała w 2015 roku z inicjatywy Pawła Błaszczaka. Działalność w obszarze carsharing rozpoczęła we wrześniu 2016 r. w Warszawie. Od września 2017 jest notowana na New Connect.