The Sims 4 Edycja Kolekcjonerska/Premium- skład, zawartość, cena

The Sims 4 to kolejena odsłona niezwykle popularnej serii symulatora życia od firmy Maxis, wydawana przez EA Games. The Sims 4 wprowadza znaczne zmiany w trybie tworzenia i zarządzania simami, dodatkowe emocje i zachowania. Dużej przebudowie uległ także tryb budowania domów, otoczenia oraz funkcje społecznościowe w grze. Premiera gry w Polsce przypada na 4 września 2014 i dostępna będzie na na komputery PC i Mac. Dostępne w sprzedaży pudełkowej będą dwie edycje specjalne - Premium i Kolekcjonerska.

W edycji Premium (o k. 199 zł) znajdziemy

Zawartość Edycji Kolekcjonerskiej:

Interaktywny model Plumboba - Ekskluzywny, interaktywny i zasilany przez USB model Plumboba firmy SteelSeries dynamicznie zmienia kolor, odzwierciedlając emocje Twoich Simów.

Przewodnik Twórcy w twardej oprawie - Przewodnik w twardej oprawie, który nauczy Cię, jak stać się mistrzowskim twórcą, a do tego zawiera grafiki z The Sims? 4.

Zestaw "Szalona noc" do pobrania - Zawiera laserowy pokaz świetlny, nowe imprezy, stroje, dekoracje i przepisy.

Zestaw "Dusza towarzystwa" do pobrania - Zawiera płonący bar "Tiki" oraz spektakularne kostiumy imprezowe.

Ścieżka dźwiękowa The Sims? 4 do pobrania - Cyfrowa ścieżka dźwiękowa z muzyką z gry.

- Przewodnik Twórcy w twardej oprawie - nauczy Cię, jak stać się mistrzowskim twórcą, a do tego zawiera grafiki z The Sims? 4.

- Zestaw The Sims? 4 "Szalona noc" do pobrania - zawiera laserowy pokaz świetlny, zabawne ozdoby oraz zwariowane kostiumy na przyjęcie.

- Zestaw The Sims? 4 "Dusza towarzystwa" do pobrania - zawiera płonący bar "Tiki" oraz eleganckie, stylizowane stroje dla Twoich Simów.

- Zestaw The Sims? 4 Niesamowite zwierzęce kapelusze do pobrania - zawiera kolekcję śmiesznych zwierzęcych kapeluszy, w których mogą paradować Twoi Simowie!

- Ścieżka dźwiękowa The Sims? 4 do pobrania - cyfrowa ścieżka dźwiękowa z muzyką z gry.

The Sims 4 PremiumThe Sims 4 Premium Fot. Maxis

W skład Edycji Kolekcjonerskiej (ok. 290 zł, dostępna tylko w salonach Empik) wchodzić będą:

-Inte raktywny model Plumboba - Ekskluzywny, interaktywny i zasilany przez USB model Plumboba firmy SteelSeries dynamicznie zmienia kolor, odzwierciedlając emocje Twoich Simów.

-Przewodnik Twórcy w twardej oprawie - Przewodnik w twardej oprawie, który nauczy Cię, jak stać się mistrzowskim twórcą, a do tego zawiera grafiki z The Sims? 4.

-Zestaw "Szalona noc" do pobrania - Zawiera laserowy pokaz świetlny, nowe imprezy, stroje, dekoracje i przepisy.

-Zestaw "Dusza towarzystwa" do pobrania - Zawiera płonący bar "Tiki" oraz spektakularne kostiumy imprezowe.

-Ścieżka dźwiękowa The Sims? 4 do pobrania - Cyfrowa ścieżka dźwiękowa z muzyką z gry.

Zobacz także:

źródło: Okazje.info

Więcej o: