Windows 10 wersja Technical Preview - jak pobrać?

Microsoft udostępnił testową wersję Windowsa 10 o nazwie Technical Preview - dzięki niej bardziej zaawansowani użytkownicy już teraz będą mogli sprawdzić co oferować będzie Windows 10.

Windows 10 Technical Preview pozwala na pobranie pełnej kompilacji systemu w wersji 32 i 64-bitowej w angielskiej wersji językowej.

Instalując wczesną wersję Windows 10 i dołączając do programu Windows Insider Preview otrzymamy wszystkie najnowsze kompilacje wersji Preview zaraz po ich udostępnieniu oraz dostęp do łatwej w użyciu aplikacji do przekazywania opinii, dzięki czemu pomożemy w kreowaniu najnowszego systemu Microsoftu.

Windows 10 Technical Preview możemy za darmo pobrać ze strony:  http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/preview-download

Dostępna jest tam zarówno 32-bitowa wersja Windows 10, jak i 64-bitowa - obie dostępne są w języku angielskim.

Po zakończeniu pobierania Windows 10 Technical Preview należy przenieść plik ISO na nośnik instalacyjny, taki jak dysk DVD lub dysk flash USB. Następnie należy uruchomić plik setup.exe na nośniku instalacyjnym i postępować zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.

Więcej o: