The Sims 4: Ucieczka w plener (DLC) - skład, co zawiera?

13 stycznia 2015 miał swoja premierę pierwszy płatny dodatek do The Sims 4 - Ucieczka w plener. Co w nim znajdziemy?

The Sims 4: Ucieczka w plener to pakiet rozgrywki, który oferuje nowe miejsca do spędzania czasu dla naszych Simów, nową umiejętność, wiele nowych interakcji oraz kilka dodatkowych ciekawostek. Cena na premierze to 59.90 zł na platformie Origin.Co dokładnie wprowadza nowy dodatek?

1. Granitowe Kaskady - to nowe otoczenie, które zostaje dołączone do gry. Simy będą mogły wybrać się tam na wakacje, zamieszkując w jednym z czterech kurortów, oraz odwiedzić tamtejszy las. Poza tym w Granitowych Kaskadach czekają inne lokacje do odkrycia, podczas wędrówek przez jamy, lasy itp.

2. Domek do wynajęcia, czy namiot? - W nowej lokacji Sim może wyruszyć na urlop pod namiotem lub wykupić pobyt w jednym z domków leśnych. Ucieczka w plener wprowadza sprzęt biwakowy, który dostępny jest do kupienia w Trybie budowania.

The Sims 4: Ucieczka w plenerThe Sims 4: Ucieczka w plener The Sims 4: Ucieczka w plener, Maxis The Sims 4: Ucieczka w plener, Maxis

3. Nowe zajęcia - Wprowadzona została nowa grupa interakcji - zajęcia grupowe - dostępna w panelu rozmowy. Z niej możemy wybrać grupę Simów, którym np. możemy opowiedzieć historię lub wspólnie oglądać chmury. Simowe mogą teraz także zasiąść przy ognisku, by piec ziemniaki, kiełbaski czy pianki. Ucieczka w plener udostępniła także nową rozrywkę w postaci rzucania podkowami oraz możliwość przeprowadzenia nowego wydarzenia towarzyskiego (Impreza z kiełbaskami przy ognisku).

4. Nowa umiejętność - zielarstwo - a wraz z nią możliwość tworzenia mikstur i olejków. W lasach można teraz znajdować niezidentyfikowane zioła, które Sim może próbować zjeść ryzykując zdrowie, lub rozwijać umiejętność zielarstwa, by uniknąć przykrych skutków trujących ziół i jagód.

5. Nowe kostiumy i fryzury - nie ma pełnoprawnego dodatku bez kompletu fryzur i ubrań dla Simów. Poza kompletami "na co dzień", dodatek udostępnia nam kostium niedźwiedzia (a właściwie "nie-dźwiedzia"), w którym możemy paradować i straszyć innych Simów.

The Sims 4: Ucieczka w plenerThe Sims 4: Ucieczka w plener The Sims 4: Ucieczka w plener, Maxis The Sims 4: Ucieczka w plener, Maxis

The Sims 4 (PC) 2 opinie w okazje.info

Więcej o: