The Sims 4 Witaj w pracy - data premiery, cena i co zawiera pierwszy dodatek

Najnowszy, pierwszy pełnoprawny dodatek do gry The Sims 4 właśnie został ogłoszony. Co znajdziemy w The Sims 4 Witaj w pracy? Podajemy najważniejsze cechy dodatku, jego sugerowaną cenę oraz datę, kiedy możemy będziemy zagrać.

The Sims 4 Witaj w pracy! to dodatek bardzo podobny do znanych z poprzednich części The Sims 3 Kariera oraz The Sims 2 Własny biznes . Ma on wprowadzić 3 nowe kariery, możliwość tworzenia własnych sklepów oraz kilka innych elementów, o czym poniżej.

Najważniejsze cechy dodatku The Sims 4 Witaj w pracy! to:

1. Nowe kariery zawodowe - lekarz, naukowiec oraz policjant. Poza wprowadzeniem tych trzech nowych zawodów (mamy nadzieje, że każdy z podwójną ścieżką rozwoju, tak jak w przypadku innych karier), po raz pierwszy w The Sims 4 będzie można kierować poczynaniami swoich simów w pracy. Niestety ma to zastosowanie tylko do nowo wprowadzonych zawodów oraz biznesów założonych przez simy (o tym poniżej). Prawdopodobnie będzie to wyglądać podobnie, jak w The Sims 3 Kariera, gdzie mogliśmy prowadzić poczynaniami naszych sim-detektywów, czy sim-łowców duchów.

2. Możliwość tworzenia firm handlowych - czyli podobnie, jak w drugiej odsłonie Simsów (dodatek Własny Biznes). Będziemy mieli możliwość zakładania sklepów, cukierni, butików, księgarni itp. Możliwe będzie budowanie i urządzanie lokali, tak jak nam się podoba, zarządzanie personelem oraz decydowanie co i w jakich ilościach sprzedajemy.

The Sims 4 Witaj w pracyThe Sims 4 Witaj w pracy fot. Maxis fot. Maxis

3. Nowa dzielnica oraz nowe lokale - Dzielnica handlowa to miejsce, gdzie simy mogą zakładać sklepy, a nowe miejsca pracy (szpital, laboratorium i posterunek policji) mają być wyposażone w całkiem nowe elementy.

4. Nowe umiejętności - przydatne w prowadzeniu własnych biznesów, jak i w pięciu się na szczyt nowych karier. Znajdą się tutaj takie umiejętności jak pieczenie, czy fotografowanie.

5. Kosmici - nowe interakcje z kosmitami, którzy teraz mogą zamieszkać w miastach z innymi simami.

Gra pojawi się w sklepach i na platformie Origin od kwietnia 2015 .

Sugerowana cena to 119 zł.

źródło: Okazje.info

Więcej o: