Do Wiedźmina 3 zapowiedziano 2 duże dodatki

Właśnie pojawiły się nowe informacje, dotyczące dodatków do wyczekiwanego Wiedźmina 3. Oprócz zapowiedzianych wcześniej darmowych DLC, CD Projekt RED udostępni graczom dwa odpłatnego dodatki, które w znaczny sposób mają powiększyć świat, który przyjdzie nam zwiedzać.

Według zapowiedzi, dodatki mają oznaczać prawdziwą wartość, w stosunku do ceny, jaką przyjdzie nam za nie zapłacić. Oznacza to, iż każdy z nich będzie wykraczał swoją objętością poza kilka dodatkowych misji, lub zestawu akcesoriów, z czym mogliśmy się niejednokrotnie spotkać w innych produkcjach.

Każdy z dodatków do Wiedźmin 3: Dziki Gon ma oferować graczom doznania podobne do tych, które miały miejsce w klasycznej już erze wypuszczania dodatków do gier. Jeśli obietnice okażą się prawdziwe, to możemy się spodziewać nie tylko olbrzymich terenów do eksploracji, ale i całej masy nowych misji.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - zdjęcie z gryWiedźmin 3: Dziki Gon - zdjęcie z gry CDP RED CDP RED

Dodatek "Serca z Kamienia" ma oferować graczom ponad 10 godzin rozgrywki, natomiast "Krew i Wino" ma nam zapewnić ponad 20 godzin zabawy. Trzeba przyznać, że to całkiem imponujące liczby, szczególnie jak na dzisiejsze standardy wypuszczanych DLC.

Pierwszy dodatek ma pojawić się jeszcze w tym roku, w okolicach października. Na kolejne rozszerzenie przyjdzie nam poczekać do pierwszego kwartału 2016 roku. Podawana dzisiaj cena pakietu dwóch dodatków to niecałe 25 Euro.

Polecamy także:

Intro do gry Wiedźmin 3 - "Podążając za tropem" do pobrania w 1080p

Zwiastun z E3 do Wiedźmina 3 - "Miecz Przeznaczenia" do pobrania w 1080p z polskim dubbingiem

Tapety na pulpit z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Poradnik dla wybierających lub ulepszających komputer pod Wiedźmina 3

Więcej o: