Star Wars: Battlefront - jest pierwszy zwiastun gwiezdno-wojennego Battlefielda!

Ten rok nie mógłby być lepszy dla fanów Gwiezdnych Wojen. Przed nami nie tylko VII Epizod filmowej Sagi, ale też kolejna odsłona świetnej strzelaniny Star Wars: Battlefront!

Star Wars: Battlefront tworzone przez oddział studia DICE (twórców marki Battlefield), będzie pozwalać na starcia zarówno na ziemi, jak i w powietrzu, a jednocześnie będzie mogło zmagać się ze sobą 20 na 20 graczy. Oczywiście nie zabraknie możliwości rozgrywki specjalnymi postaciami, jak Darth Vader, czy Bobba Fett.

Star Wars: BattlefrontStar Wars: Battlefront EA / DICE EA / DICE

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun tej produkcji, która wygląda wręcz oszałamiająco. Należy jednak zwrócić uwagę na napis "WIDEO NA SILNIKU GRY", a na końcu napis "Wideo odpowiadające możliwościom PlayStation 4. Nie przedstawia faktycznej rozgrywki". Oznacza to, że jest to materiał pre-rednerowany, tzn. nie uruchomiony w czasie rzeczywistym na konsoli PlayStation 4. Studio DICE zarzeka się jednak, że gra będzie w finalnej wersji niemalże identyczna jeśli chodzi o jakość modeli, tekstur i efektów, jak w przypadku tego zwiastuna, a całość ma działać w 60 klatkach na sekundę na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

 

Star Wars: Battlefront zadebiutuje na Playstation 4, PC i Xboxie One już 17 listopada 2015 roku, a na 2 tygodnie przed premierą VII Epizodu Gwiezdnych Wojen - Przebudzenia Mocy, otrzymamy do gry dodatek wprowadzający mapy i postaci z nowej trylogii.

Jeśli jeszcze nie widzieliście drugiego zwiastuna Gwiezdnych Wojen: Przebudzenia Mocy to zapraszamy do przeczytania naszego wpisu na ten temat - tutaj .

Więcej o: