Wiedźmin 3: Krew i Wino - Pierwsze grafiki z drugiego dodatku

Studio CD Projekt RED dopiero co zdobyło 3 wielkie nagrody w konkursie Game Awards 2015 (w tym za najlepszą grę roku), a już prezentuje nowe grafiki z drugiego dodatku do Wiedźmina 3: Dziki Gon.

CD Projekt udostępniło w ramach pierwszej zapowiedzi 2 grafiki pochodzące z dodatku "Krew i Wino", którego premiera planowana jest na I kwartał 2016 roku.

Krew i Wino, drugi dodatek do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, zbliża się wielkimi krokami. To nowa, wielka lokacja, która różni się znacząco od podstawowej wersji gry oraz pierwszego dodatku. Zawiera ona równie dużo nowych historii, emocji oraz wyzwań, które tylko czekają, aż je odkryjecie - opisuje dodatek Konrad Tomaszkiewicz, Game Director w CD Projekt RED.

CD Projekt RED

Zdjęcie w wysokiej rozdzielczości obejrzysz tutaj .

Krew i Wino to ponad dwudziestogodzinna przygoda osadzona w zupełnie nowym regionie świata Wiedźmina - Toussaint. W krainie nietkniętej wojną, gdzie atmosfera beztroski i hulanek jest jedynie przykrywką dla krwawego sekretu. Geraltowi będzie musiał stawić czoła złu, które jest w stanie zwalczyć tylko wiedźmin.

CD Projekt RED

Zdjęcie w wysokiej rozdzielczości obejrzysz tutaj .

 

Zobacz także:

- Tapety na pulpit z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

- Modkit do gry Wiedźmin 3 na PC

- Kody do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC

Więcej o: