Overwatch - zobacz animowany film krótkometrażowy "Reaktywacja"

Reaktywacja to jeden z pierwszych krótkometrażowych filmów animowanych przedstawiających bohaterów gry Overwatch.

Dodajmy do tego, że Blizzard tworzy świetne materiały reklamowe dla swoich gier - w tym filmiki CGI. A więc zróbcie sobie miskę popcornu, zajadajcie i oglądajcie!

A jeśli pytacie czym jest Overwatch, to jak podaje oficjalny opis:

W obliczu globalnego konfliktu powołano do życia międzynarodową grupę do zadań specjalnych. Bohaterowie połączyli siły, aby przywrócić pokój w rozdartym wojną świecie. Organizacja ta, znana jako Overwatch, zakończyła kryzys i pomogła w utrzymaniu długotrwałego pokoju. Nastała epoka eksploracji, innowacji oraz odkryć. Po wielu latach wpływy Overwatch znacznie osłabły, a sama organizacja została w końcu rozwiązana. Lecz teraz, po jej likwidacji, znów narasta groźba konfliktu. Czas Overwatch przeminął... ale świat wciąż potrzebuje bohaterów.
 

Overwatch to nowa gra wieloosobowa od Blizzarda. Możemy więc spodziewać się wysokiej jakości rozgrywki i długofalowego wsparcia dla tego projektu. Ta przypominająca Team Fortress 2 gra, pozwala nam się wcielić w jednego z członków Overwatch, którzy muszą wykonywać określone misje - czyli stawać ze sobą w szranki w konkretnych trybach rozgrywki znanych z gier wieloosobowych PvP.

Co ciekawe Blizzard już wcześniej zaprezentował inną krótkometrażówkę, która zapowiadała grę Overwatch. Ją z kolei możecie obejrzeć poniżej - również z polskim dubbingiem.

 

Overwatch zadebiutuje już 24 maja na PC, Playstation 4 i Xboxie One. Blizzard zapowiedział ponadto otwartą betę, która dostępna będzie dla wszystkich na początku maja - więcej o tym tutaj .

Overwatch - tapety na pulpit

< Tapety na pulpit z gry Overwatch pobierzesz tutaj >

Więcej o: